Sky
Sky

Sky

Verhuishond

Woonplaats

Weert

Leeftijd

6 jaar

Geslacht

Teef

Formaat

Klein (tot 35 cm)

Laatste update

11-11-2025

Oorsprong van dier

België

Contactgegevens

Maak een zoekprofiel aan om te zien of je een match bent.

Omschrijving

Sky is 5 jaar, teefje, gesteriliseerd en zoekt een geduldig en ervaren baasje.
Deze dame is heel loyaal en knuffelig, maar heeft ook gedragsproblemen waar volgens de gedragstherapeut wél aan te werken is met genoeg geduld en een prikkelarme omgeving. Ze is angstig en gestrest onder bepaalde omstandigheden (bijvoorbeeld bezoek, borstelen, andere dieren wanneer ze aan de riem zit). Ze kan dan agressief reageren. Ze houdt van wandelen, het liefst zo lang mogelijk. Verder is ze graag buiten. Ze is opgegroeid met kinderen en vind het prima zolang ze met rust gelaten wordt, maar ze is geen fan. Ze kan alleen zijn, maar is dat liever niet.

Het ideale baasje woont in een rustige omgeving, met voldoende tijd en ervaring om Sky de rust en het vertrouwen terug te geven.

Ze wil wel overal mee naartoe, maar haar angst laat dit niet toe. Hier zal met ervaring aan gewerkt moeten worden.

Omtrent de stress / angst klachten:
- We zijn al meerdere keren bij de dierenarts geweest en deze kan niks ontdekken. We hebben verschillende medicatie geprobeerd zoals voor (vuurwerk) angst, antidepressiva en neurontin. We zijn ook bij een alternatieve dierenarts geweest. Deze kunnen niets ontdekken. Medicatie slaat niet aan.
- Sky is continu gespannen en hyperalert. Ze blaft daardoor veel. We wonen ook in de stad en hebben een kind dus er zijn ook veel prikkels. Op een rustigere plek vertoont ze ander gedrag, maar die kunnen we haar niet bieden. Wel bijt ze bij het borstelen regelmatig, al kan de trimster er wel mee overweg. Verder valt ze tijdens het wandelen uit naar andere honden, maar loopt ze los in het bos dan gaat het goed. Dan is het echt een compleet andere hond. Ze snuffelt dan aan de andere hond en loopt weer door. Geen blaf, helemaal niets! Ze kan het dus ergens wel.. De hondenoppas loopt in een roedel met Sky en dat gaat ook goed. Maar is een hond onbekend en zit ze aan de riem, dan gaat ze blaffen en kan ze bijten. Als er bezoek komt blijft ze er ook non-stop naar blaffen. We hebben er een gedragstherapeut bij gehad. Hij gaf aan dat het moeilijk is om haar te trainen aangezien ze zoveel prikkels heeft en niet af te leiden is om positief gedrag te stimuleren. Zijn advies was om een situatie te creëren om haar te ontprikkelen en de prikkels dan langzaam op te bouwen. Gezien onze woon-, gezins- en gezondheidssituatie is dat geen optie.
- Vergoeding: Een kundig baasje voor Sky en een donatie aan verhuisdieren van €75,-.

Verhuishond Sky

Ras
Dwerg keeshond
Adoptiekosten
€50-€100
Reden herplaatsing
Overig

Algemene info

Geslacht
Teef
Gecastreerd
Ja
Vacht
Langharig
Formaat
Klein (tot 35 cm)

Thuissituatie

Kinderen
Kinderen vanaf 12 jaar
Katten
Onbekend
Honden
Ja
Alleen zijn
Ja, een paar uurtjes
Trappen lopen
Ja
Tuin of erf
Ja, noodzakelijk

Karakter

Beweging
Heel actief
Aanhankelijk
Ja
Gehoorzaam
Nee
Jachtinstinct
Ja
Allemansvriend
Nee
Speels
Ja
Waaks
Ja

Feiten

Paspoort
Ja
Gevaccineerd
Ja
Gechipt
Ja
Lichamelijke afwijkingen
Nee
Medicijnen
Nee
Speciaal voer
Nee
Gedragsproblemen
Ja
Kan in auto
Ja

Toelichting

Ik heb gezondheidsproblemen waardoor ik de rust en de ruimte niet meer heb om met Sky de dingen te doen die haar blij maken.

Tips

Lees de adoptietips aandachtig voor je een dier adopteert.

Tips bij adoptie

Deze dieren zoeken
een nieuw thuis

1937 adoptiedieren gevonden

Bekijk ze allemaal

1937 adoptiedieren gevonden

Bekijk ze allemaal

Een huisdier zoeken dat bij je past

  • Persoonlijk contact
  • Geen handel in dieren
  • Herplaatsing honden en katten vanuit eigen omgeving
  • Zoekt de juiste match

Ontvang elke dag om 6 uur nieuwe matches in je mail. Maak een zoekprofiel gratis aan.

Zoekprofiel aanmaken

Op Verhuisdieren.nl zoek je verantwoord naar jouw ideale hond, kat of konijn

Steun de stichting

  • Ontvang notificaties van nieuwe matches
  • Bekijk contactgegevens van matches
  • Support onze stichting voor 1 jaar