Benji

Stichting

Verhuishond

Eemnes

7 jaar

Teef

Middel (35-70 cm)

09-10-2019


Ben je uitgesnuffeld en wil je serieus opzoek naar een huisdier?

Maak zoekprofiel aan

Omschrijving

Hoi allemaal,

Mijn naam is Bejamin, afgekort Benji, ik ben een dame van 7 jaar.
Zoals vrijwel iedere labrador beschik ik over een hoop vrolijkheid , liefde en enthousiasme.
Ondanks dat ik misschien al wat jaartjes mee ga, zit ik nog bomvol energie. Wandelen vind ik het EINDE! Dit is ook de reden waarom mijn vorige baasjes met veel verdriet afstand van mij hebben gedaan. Wegens gezondheidsredenen konden ze mij niet meer de zorg en beweging geven die ik toch echt dagelijks nodig heb. Na een paar weken in een kennel te hebben moeten verblijven, kwamen ze bij mijn huidige plek terecht.

Hier ben ik heel erg blij, want ik heb veel vrijheid en al helemaal opgenomen in de roedel, bestaande uit heel veel viervoeters. Meerdere keren per dag gaan we naar het bos, wat een feest! Wandelen, rennen, speuren, ik ga alle kanten op!
Dit is dan ook nog een puntje van aandacht bij mij. Omdat ik in het verleden weinig heb gewandeld en geleerd, trek ik al snel mijn eigen plan. Daarom zou het fijn zijn als iemand met mij gaat leren, ondernemen en leuke dingen wilt doen!

In huis ben ik het tegenovergestelde van buiten. Heel rustig, aanhankelijk en soms zelfs lui. Knuffelen kan ik als de beste! Bezoek begroet ik dan ook altijd met evenveel enthousiasme! Net als iedere andere labrador ben ik DOL op eten. Ik denk dat er weinig dingen zijn die ik echt niet lust! Omdat ik iets te zwaar was, krijg ik hier iets minder..... daar ben ik het natuurlijk niet mee eens! Maar ik voel mij hierdoor wel een stuk beter!

Kinderen, katten, andere honden , eigenlijk vind ik alles en iedereen leuk en lief. Een gezin zou voor mij dan ook heel gezellig zijn! En het liefst met een lekkere tuin waar ik veel in kan rondstruinen! Zonder dat ik mijn dagelijkse wandelingen moet missen!

Ben jij op zoek naar een lekkere, vrolijke lobbes? En zit mijn leeftijd jou niet in de weg?
Neem dan snel contact op met mijn verzorgsters. Zij vertellen met veel liefde nog meer over mij!

Poot van mij!

Over de hond Benji

Labrador
€275-€350
Stichting

Algemene info

Teef
Ja
Kortharig
Middel (35-70 cm)

Thuissituatie

Ja, met alle kinderen
Ja
Ja
Ja, een paar uurtjes
Nee
Ja, noodzakelijk

Karakter

Heel actief
Ja
Ja
Nee
Ja
Ja
Nee

Feiten

Ja
Ja
Ja
Nee
Nee
Nee
Nee
Ja

Toelichting

Onze Stichting selecteert honden uit Roemenië en Spanje, die niet alleen een goldenticket verdienen maar ook goed zullen functioneren in een Nederlands (gezins)leven! Zo nu en dan hebben wij ook een Nederlandse hond , waar om wat voor reden dan ook afstand van is gedaan. Zo ook Benjamin. Onze viervoeters zijn sociaal voor mens en dier! Uiteraard zitten er bij ons adoptiekosten v.a. €300,- aan vast, waarmee de gemaakte kosten gedekt worden. Ook zal een gedeelte gebruikt worden voor projecten in Roemenië. Denk aan sterilisaties, kennels, hokken, etc.

Combined Shape Created with Sketch. Hond uit buitenland?
Lees de 5 aandachtspunten waar je op moet letten met een hond uit het buitenland.
Huisdierenbijsluiter

Matchen jullie twee?

Om te kunnen zien of je met dit dier matcht, maak je eerst een zoekprofiel aan en word je supporter.

Zoekprofiel aanmaken

Tips

Lees de adoptietips aandachtig voor je een dier adopteert

Tips bij adoptie

Via Verhuisdieren zoek je verantwoord naar jouw ideale hond, kat of konijn

Steun de stichting

  • Ontvang notificaties van nieuwe matches
  • Bekijk contactgegevens van matches
  • Support onze stichting voor 1 jaar

Verhuisdieren.nl is een Erkend Goed Doel

  • Verschillende manieren om te doneren
  • Veel giften zijn aftrekbaar bij de belasting
  • Zet een leuke actie op touw; wij helpen!

Via Stichting Verhuisdieren herplaats je verantwoord je hond of kat; een diervriendelijk alternatief voor het dierenasiel.

Wij hebben een ANBI keurmerk. Dat betekent dat wij voldoen aan strenge kwaliteitseisen. Zo weet je zeker dat wij bijdragen aan een betere wereld voor de dieren, zorgvuldig omgaan met elke euro en verantwoording afleggen

Staat je vraag er niet tussen? Mail ons: support@verhuisdieren.nl