Lilie

Stichting

Oppashond – Gastgezin

Oostvoorne

3 maanden

24-03-2020

Griekenland


Contactgegevens

Ben je uitgesnuffeld en wil je serieus opzoek naar een huisdier?

Maak een zoekprofiel aan

Omschrijving

*** huidige verblijfplaats Griekenland ***

Help een hond uit het buitenland aan een mooie toekomst. Word gastgezin voor Lilie! Deze hoopvolle viervoeter staat te springen om een tijdelijk adres. Een plek waar zij een belangrijke stap kan zetten op weg naar een mooie toekomst. Zet jij de deur open?

Geslacht: teef, niet gesteriliseerd
Geboren: januari 2020 (schatting)

Lilie heeft veel van de stad Didymoteicho gezien. Daar dwaalde zij samen met haar moeder en nestgenootjes rond. Gevaar loerde, maar geluk vond de viervoeters eerder: ze zitten nu veilig bij een rescuer in de tuin. Is Lilie’s volgende plekje bij jou?

Honden die rondzwerven, hebben geluk als ze door een rescuer gevonden worden en ze terecht kunnen op een veiliger plek. Het leven op straat gaat namelijk niet over rozen. En voor pups als Lilie en haar nestgenootjes, is het ronduit gevaarlijk. Ze liepen dan wel samen met hun moeder op straat, maar het is een onmogelijke opgave om al dat jonge grut in toom te houden. Het geluk was met hun: ze werden gevonden en verblijven nu in een tuin.

Lieve Lilie is een opgewekt meisje. Ze is sociaal en lekker actief. Er wordt nu zo goed mogelijk voor haar gezorgd. Maar het kan beter: een eigen huisje, een eigen mandje. Dit speelse dametje droomt van een mooie toekomst.

Wil jij haar dat geven?

Misschien is er wel sprake van een perfecte match en wil je de opvanghond nooit meer kwijt. Als gastgezin heb je altijd de eerste mogelijkheid om je opvanger te adopteren.

Een gastgezin is NIET verantwoordelijk voor eventuele medische kosten. En bij vragen en problemen staat jouw contactpersoon van onze stichting altijd voor je klaar. Onze Griekse honden voldoen aan de wettelijke eisen wat betreft paspoort, chip, inentingen en gezondheidscheck.

Samen kunnen we deze buitenlandse hond een kans geven!

Over de hond Lilie

Kruising
bij oppas thuis

Periode

    Vanaf mei 2020

Wensen

Nee, niet noodzakelijk
Nee, ik zoek een vrijwilliger
Nee, niet noodzakelijk

Thuissituatie

Onbekend
Ja
Kinderen vanaf 5 jaar
Combined Shape Created with Sketch. Hond uit buitenland?
Lees de 5 aandachtspunten waar je op moet letten met een hond uit het buitenland.
Huisdierenbijsluiter

Matchen jullie twee?

Om te kunnen zien of je met dit dier matcht, maak je eerst een zoekprofiel aan en word je supporter.

Zoekprofiel aanmaken

Tips

Lees de adoptietips aandachtig voor je een dier adopteert.

Tips bij adoptie

Via Verhuisdieren zoek je verantwoord naar jouw ideale hond, kat of konijn

Steun de stichting

  • Ontvang notificaties van nieuwe matches
  • Bekijk contactgegevens van matches
  • Support onze stichting voor 1 jaar

Verhuisdieren.nl is een Erkend Goed Doel

  • Verschillende manieren om te doneren
  • Veel giften zijn aftrekbaar bij de belasting
  • Zet een leuke actie op touw; wij helpen!

Via Stichting Verhuisdieren herplaats je verantwoord je hond of kat; een diervriendelijk alternatief voor het dierenasiel.

Wij hebben een ANBI keurmerk. Dat betekent dat wij voldoen aan strenge kwaliteitseisen. Zo weet je zeker dat wij bijdragen aan een betere wereld voor de dieren, zorgvuldig omgaan met elke euro en verantwoording afleggen

Staat je vraag er niet tussen? Mail ons: support@verhuisdieren.nl

icon-arrow-left Created with Sketch.