Marley

Stichting

Verhuishond

Eemnes

2 jaar

Teef

Middel (35-70 cm)

04-05-2021


Contactgegevens

Ben je uitgesnuffeld en wil je serieus opzoek naar een huisdier?

Maak een zoekprofiel aan

Omschrijving

Nou daar sta ik dan met mijn vrolijke bekkie op het internet!

Helemaal vanuit Roemenië ben ik naar Nederland gekomen, op zoek naar een beter leven.

Ik heb geen fijn leven gehad. Aan de ketting leefde ik dag in dag uit. Ik kreeg pups en moest zo enorm mijn best doen om ze goed te verzorgen. Gelukkig kwamen er mensen die voor mij en mijn kindjes wilde zorgen totdat we reisklaar waren om naar Nederland te reizen.

Ik zie het al helemaal voor me, lange wandelingen in het bos, genoeg eten en lekkers tussendoor, samen spelletjes doen en liefdevolle aanrakingen.

Ik heb ook heel wel wat te bieden hoor, ik ben vrolijk en altijd in voor een knuffel of wandeling. Ik loop al keurig mee aan de riem en in de bench ga ik braaf slapen. Ik vind het leuk om te spelen en als ik geroepen word dan kom ik gelijk.

Er is ook iets wat ik nog niet zo goed kan. Omgaan met andere honden. Ik snap er vrij weinig van dus alles wat in mijn buurt komt, jaag ik weg. Ik doe ze echt geen pijn hoor, ik maak ze alleen maar bang zodat ze uit mijn buurt blijven.
Aan de riem word er al flink getraind en als je wat lekkers bij je hebt dan negeer ik de andere honden ook gewoon. Ook heb ik al een paar honden geaccepteerd, ik doe dus niet altijd lelijk. Toch zou ik ook graag willen leren om leuk met andere honden om te gaan.

Lijkt het je leuk om vriendschap met mij te sluiten en samen te gaan genieten van het leven? Heb je de tijd om op mijn tempo de wereld te ontdekken? Laat snel van je horen dan kunnen we elkaar in het echt ontmoeten.

Pootje Marley

Over de hond Marley

Chien de la Rue
€275-€375
Stichting

Algemene info

Teef
Ja
Kortharig
Middel (35-70 cm)

Thuissituatie

Kinderen vanaf 5 jaar
Ja
Ja
Ja, een paar uurtjes
Nee
Ja, noodzakelijk

Karakter

Gemiddeld
Ja
Ja
Nee
Ja
Ja
Ja

Feiten

Ja
Ja
Ja
Nee
Nee
Nee
Nee
Ja

Toelichting

Onze stichting selecteert honden uit Roemenië, die niet alleen een goldenticket verdienen maar ook goed zullen/kunnen functioneren in een Nederlands (gezins)leven! Ze zijn sociaal voor mens en dier! Hier zitten uiteraard adoptiekosten v.a. 350,- aan vast, waarmee de gemaakte kosten voor deze hond mee worden gedekt. Ook zal er een extra donatie gerekend worden, die zal worden gebruikt in het asiel in Roemenië en voor doorlopende projecten. Denk aan sterilisaties, kennels, hokken etc.

Combined Shape Created with Sketch. Hond uit buitenland?
Lees de 5 aandachtspunten waar je op moet letten met een hond uit het buitenland.
Huisdierenbijsluiter

Om te kunnen zien of je met dit dier matcht, maak je eerst een zoekprofiel aan en word je supporter.

Zoekprofiel aanmaken

Tips

Lees de adoptietips aandachtig voor je een dier adopteert.

Tips bij adoptie

Via Verhuisdieren zoek je verantwoord naar jouw ideale hond, kat of konijn

Steun de stichting

  • Ontvang notificaties van nieuwe matches
  • Bekijk contactgegevens van matches
  • Support onze stichting voor 1 jaar

Verhuisdieren.nl is een Erkend Goed Doel

  • Verschillende manieren om te doneren
  • Veel giften zijn aftrekbaar bij de belasting
  • Zet een leuke actie op touw; wij helpen!

Via Stichting Verhuisdieren herplaats je verantwoord je hond of kat; een diervriendelijk alternatief voor het dierenasiel.

Wij hebben een ANBI keurmerk. Dat betekent dat wij voldoen aan strenge kwaliteitseisen. Zo weet je zeker dat wij bijdragen aan een betere wereld voor de dieren, zorgvuldig omgaan met elke euro en verantwoording afleggen

Staat je vraag er niet tussen? Mail ons: support@verhuisdieren.nl

icon-arrow-left Created with Sketch.