Bobby

Verhuishond

Woonplaats

Hengelo

Leeftijd

6 jaar

Geslacht

Teef

Formaat

Middel (35-55 cm)

Laatste update

20-11-2023

Oorsprong van dier

België

Contactgegevens

Dit dier is niet meer beschikbaar

Omschrijving

Bobby is een prachtige hond, speelt graag met andere honden, kan met kinderen overweg en kan behoorlijk wat hebben (staart trekken oren trekken bovenop Bobby zitten)

De reden dat wij Bobby weg willen doen is omdat zij ontzettend veel haart waar wij echt gestoord van worden, hoe ouder ze wordt hoe meer lijkt het wel, tevens is Bobby bang voor objecten en harde geluiden, tijdens een wandeling en Bobby moet vast aan een lijn!! En er staat een fiets op de stoep dan loopt ze er met een boog omhoog.
Mijn man heeft in het begin een puppy cursus gevolgd maar heeft er gewoon weg geen tijd verder voor om met haar dit verder te oefenen zodat zij niet meer bang is en ook bijv los kan lopen.
Bobby is een enthousiaste hond, zodra je weer thuis komt dan voel je je ook echt weer welkom.
Maar het bang zijn voor alles en het zo erg verharen, wij worden er gek van. Er wordt elke dag stofgezogen en zelfs de robotstofzuiger gaat 2x daags door het huis, een paar min later zijn er al weer plukken haar te zien.

Bobby heeft een huis nodig met liefst nog een hond of meerdere, een grote tuin bijv waar ze heerlijk kan rennen en ravotten om haar energie kwijt te kunnen. Of dat er iemand zeker 4x per dag met haar een flink stuk wandelt. Af en toe een aai over dr bol maar niet te veel want knuffelen houdt ze niet van.

Vergoeding : €275

Verhuishond Bobby

Ras
Shiba Inu
Adoptiekosten
€150-€275
Reden herplaatsing
Overig

Algemene info

Geslacht
Teef
Gecastreerd
Ja
Vacht
Kortharig
Formaat
Middel (35-55 cm)

Thuissituatie

Kinderen
Ja, met alle kinderen
Katten
Onbekend
Honden
Ja
Alleen zijn
Ja, een paar uurtjes
Trappen lopen
Ja
Tuin of erf
Ja, noodzakelijk

Karakter

Beweging
Gemiddeld
Aanhankelijk
Nee
Gehoorzaam
Nee
Jachtinstinct
Nee
Allemansvriend
Nee
Speels
Ja
Waaks
Ja

Feiten

Paspoort
Ja
Gevaccineerd
Ja
Gechipt
Ja
Lichamelijke afwijkingen
Nee
Medicijnen
Nee
Speciaal voer
Nee
Gedragsproblemen
Nee
Kan in auto
Ja

Toelichting

Zie vorig

Dit dier is niet meer beschikbaar.

Op dit moment is dit dier niet meer beschikbaar. Maak een nieuw zoekprofiel aan of ga naar het dashboard om je zoekprofielen te zien.

Ga naar je dashboard

Tips

Lees de adoptietips aandachtig voor je een dier adopteert.

Tips bij adoptie

Een huisdier zoeken dat bij je past

  • Persoonlijk contact
  • Geen handel in dieren
  • Herplaatsing honden en katten vanuit eigen omgeving
  • Zoekt de juiste match

Ontvang elke dag om 6 uur nieuwe matches in je mail. Maak een zoekprofiel gratis aan.

Zoekprofiel aanmaken

Op Verhuisdieren.nl zoek je verantwoord naar jouw ideale hond, kat of konijn

Steun de stichting

  • Ontvang notificaties van nieuwe matches
  • Bekijk contactgegevens van matches
  • Support onze stichting voor 1 jaar