

Jinny
Stichting
Verhuishond
Oorsprong van dier
Roemenië
Contactgegevens
Dit dier is niet meer beschikbaar
Omschrijving
Jinny heeft een zacht karakter dat gekenmerkt wordt door een vleugje onzekerheid,. Haar staart kwispelt voortdurend maar ze kijkt vooral de kat uit de boom. Het kost wat tijd voordat ze mensen vertrouwt. Heb je eenmaal haar vertrouwen gewonnen dan wijkt ze niet meer van je zijde. Jinny geniet er uiteindelijk van om geknuffeld te worden en is heel aanhankelijk. Op 2 november jl. is Jinny in Nederland aangekomen. Zij verblijft in het gastgezin in Spijkenisse, waar ze zich goed aanpast. Ze is lief en sociaal en kan het met de andere honden en kinderen in het gezin goed vinden.
Verhuishond Jinny
Ras
kruising
Adoptiekosten
€275-€500
Reden herplaatsing
Stichting
Algemene info
Geslacht
Teef
Gecastreerd
Ja
Vacht
Langharig
Formaat
Klein (tot 35 cm)
Thuissituatie
Kinderen
Ja, met alle kinderen
Katten
Ja
Honden
Ja
Alleen zijn
Ja, een paar uurtjes
Trappen lopen
Ja
Tuin of erf
Nee, niet noodzakelijk
Karakter
Beweging
Gemiddeld
Aanhankelijk
Ja
Gehoorzaam
Ja
Jachtinstinct
Nee
Allemansvriend
Ja
Speels
Ja
Waaks
Nee
Feiten
Paspoort
Ja
Gevaccineerd
Ja
Gechipt
Ja
Lichamelijke afwijkingen
Nee
Medicijnen
Nee
Speciaal voer
Nee
Gedragsproblemen
Nee
Kan in auto
Ja
Toelichting
Een in Craiova woonachtige dierenbeschermster trekt zich het lot van de zwerfhonden in haar omgeving aan. Regelmatig vindt ze zwerfhonden op haar weg. Zo trof ze op een dag kleine Monica aan met haar twee pups Jinny en Honey (ook op deze site). Samen vormden ze een klein, hecht gezinnetje dat rondzwierf op een afgelegen kampeerplek in de buurt van Craiova. De omstandigheden waren allesbehalve ideaal: er was geen beschutting, geen water en nauwelijks voedsel te vinden. Alleen wat begroeiing en struiken. De kans op overleving hier was vrijwel nihil dus de dierenbeschermster zag geen andere mogelijkheid dan de arme hondjes mee te nemen naar haar veilige opvang in de buurt. Hier verblijven zo’n 25 zwerfhonden die allemaal goed verzorgd worden. Jinny geniet hier van de veilig omgeving, samen met haar zusje Honey en moeder Monica (zie bijgaand filmpje). Jinny is inmiddels alweer 11 maanden oud, gesteriliseerd en volledig gevaccineerd. Begin november is Jinny aangekomen in Nederland. Ze wordt opgevangen in een gastgezin waar meerdere honden (Nica, Honey en Doy) aanwezig zijn.
De adodoptievergoeding van Jinny bedraagt €475,-. De kosten van de sterilisatie, vaccinaties, chip, paspoort en de reis naar Nederland zijn hierbij inbegrepen.
De adodoptievergoeding van Jinny bedraagt €475,-. De kosten van de sterilisatie, vaccinaties, chip, paspoort en de reis naar Nederland zijn hierbij inbegrepen.
Hond uit buitenland?
Lees de 5 aandachtspunten waar je op moet letten met een hond uit het buitenland.
Huisdierenbijsluiter
Lees de 5 aandachtspunten waar je op moet letten met een hond uit het buitenland.
Huisdierenbijsluiter
Dit dier is niet meer beschikbaar.
Op dit moment is dit dier niet meer beschikbaar. Maak een nieuw zoekprofiel aan of ga naar het dashboard om je zoekprofielen te zien.
Ga naar je dashboardDeze dieren zoeken een nieuw thuis
Een huisdier zoeken dat bij je past
- Persoonlijk contact
- Geen handel in dieren
- Herplaatsing honden en katten vanuit eigen omgeving
- Zoekt de juiste match
Ontvang elke dag om 6 uur nieuwe matches in je mail. Maak een zoekprofiel gratis aan.
Zoekprofiel aanmakenOp Verhuisdieren.nl zoek je verantwoord naar jouw ideale hond, kat of konijn
Steun de stichting
- Ontvang notificaties van nieuwe matches
- Bekijk contactgegevens van matches
- Support onze stichting voor 1 jaar