Obi
Obi

Obi

Verhuishond

Woonplaats

Eindhoven

Leeftijd

11 jaar

Geslacht

Reu

Formaat

Klein (tot 35 cm)

Laatste update

11-12-2023

Contactgegevens

Dit dier is niet meer beschikbaar

Omschrijving

Obi is afkomstig uit de broodfok. Hoeveel jaren hij hier heeft doorgebracht weten we niet. Wat we wel zien is dat hij hier mentale schade van opgelopen heeft. Hij was zéér angstig, nerveus etc. Liep in het begin enkel rondjes in huis. Hij had enkel even rust in de bench, dan kon hij slapen. Inmiddels is het huis bekend terrein en is de grootste onrust eruit. Op vreemde plekken vertoond Obi dit gedrag weer, na gewenning zal hij tot rust komen.
Obi luistert goed naar zijn naam en komt graag een aai en knuffel halen. Hij is ontzettend aandoenlijk en lief.
Hij was zeer ondervoed, eten is geen probleem, dat gaat goed.
Odi is inmiddels gecastreerd en zijn gebit is gereinigd. De nodige tanden zijn getrokken.
Door het verblijven in de broodfok is Obi niet meer zindelijk. Daarom draagt hij in huis een plasbandje, dit gaat prima.
Odi kan goed aan de riem lopen, dat is spannend, maar hij doet het wel. Daarom denken wij dat hij van origine een huishondje geweest is. En dus ook zindelijk geweest is. Met tijd en geduld zal dit ook weer lukken.
Regelmatig uitlaten, in de tuin laten, niet straffen als hij binnen zijn behoefte doet! Obi raakt helemaal in paniek als er geschreeuwd wordt. Dan valt hij terug in zijn oude angst. Verstijven, trillen. Het leven in de broodfok moet heel naar geweest zijn.

Wat zoeken wij voor deze knappe man?
Een rustig thuis, wat hij verder tot rust mag komen. Waar er begrip is voor zijn verleden. Waar geduld is voor het feit dat hij nog niet zindelijk is en dus regelmatig het plasbandje verschoond moet worden of dat er een drolletje langs het plasmatje ligt. Waar hij op eigen tempo zijn knuffels mag komen halen, want die komt hij halen, beloofd! Grote honden, daar heeft Obi het niet zo op. Hij leeft nu samen meteen aantal andere chihuahua's, dat is ook vrij druk. 1-2 maatjes dat zou kunnen. De hele dag alleen thuis, dat vind Obi ook niks. Als hij eenmaal moe is, dan kan hij uren slapen. Maar als er onrust is, dan vind hij het niet zo fijn als je weggaat.
Wij gunnen Obi het allerbeste. Heb je vragen stel ze gerust!

Verhuishond Obi

Ras
Chihuahua
Adoptiekosten
€100-€150
Reden herplaatsing
Overig

Algemene info

Geslacht
Reu
Gecastreerd
Ja
Vacht
Langharig
Formaat
Klein (tot 35 cm)

Thuissituatie

Kinderen
Kinderen vanaf 12 jaar
Katten
Onbekend
Honden
Ja
Alleen zijn
Ja, een paar uurtjes
Trappen lopen
Nee
Tuin of erf
Ja, noodzakelijk

Karakter

Beweging
Weinig actief
Aanhankelijk
Ja
Gehoorzaam
Nee
Jachtinstinct
Nee
Allemansvriend
Nee
Speels
Nee
Waaks
Ja

Feiten

Paspoort
Ja
Gevaccineerd
Ja
Gechipt
Ja
Lichamelijke afwijkingen
Nee
Medicijnen
Nee
Speciaal voer
Nee
Gedragsproblemen
Nee
Kan in auto
Ja

Toelichting

Obi komt uit de broodfok.
Adoptiekosten €150,-

Dit dier is niet meer beschikbaar.

Op dit moment is dit dier niet meer beschikbaar. Maak een nieuw zoekprofiel aan of ga naar het dashboard om je zoekprofielen te zien.

Ga naar je dashboard

Tips

Lees de adoptietips aandachtig voor je een dier adopteert.

Tips bij adoptie

Geen contact?

Als je geen contact krijgt met de eigenaar of het dier al geplaatst is.

Profiel melden

Een huisdier zoeken dat bij je past

  • Persoonlijk contact
  • Geen handel in dieren
  • Herplaatsing honden en katten vanuit eigen omgeving
  • Zoekt de juiste match

Ontvang elke dag om 6 uur nieuwe matches in je mail. Maak een zoekprofiel gratis aan.

Zoekprofiel aanmaken

Op Verhuisdieren.nl zoek je verantwoord naar jouw ideale hond, kat of konijn

Steun de stichting

  • Ontvang notificaties van nieuwe matches
  • Bekijk contactgegevens van matches
  • Support onze stichting voor 1 jaar