Mamacita
Mamacita

Mamacita

Verhuishond

Woonplaats

Oudenbosch

Leeftijd

3 jaar

Geslacht

Teef

Formaat

Middel (35-55 cm)

Laatste update

11-08-2024

Contactgegevens

Dit dier is niet meer beschikbaar

Omschrijving

Mamacita is een jonge, speelse en atletische hond. Ze is erg aanhankelijk, ze knuffelt en speelt graag en houdt ervan als iemand even goed meedoet in haar ''gekke 5 minuten''. Verder is ze zinnelijk, afgetraind (ze gaat zonder lijn mee hardlopen en wisselt op commando van kant) en kan ook goed alleen zijn zonder iets te slopen.

Mamacita is wat bangig/voorzichtig aangelegd, nieuwe mensen/dieren vindt ze erg spannend. Ze heeft dan ook iemand nodig die ze vertrouwt want ondanks dat ze soms wat tegenpruttelt bouwt ze wel heel erg op die vertrouwensband en heeft ze deze nodig om haar eigen zelfvertrouwen op te bouwen. Mijn ouders hebben meerdere honden waardoor het voor Mamacita een grote verandering was toen wij op onszelf gingen wonen. Ze staat er nu ''alleen'' voor als ze andere honden tegenkomt en dat vindt ze spannend. (lees: ze is niet agressief!). Met veel geduld en vertrouwen is ze op dit moment al een heel eind en snuffelt ze al goed aan andere honden. Ik zoek daarom ook echt iemand die verder gaat waar ik gebleven ben en haar kan helpen ontwikkelen tot de beste versie van zichzelf.

Verhuishond Mamacita

Ras
Bullterrier
Adoptiekosten
€150-€275
Reden herplaatsing
Emigratie

Algemene info

Geslacht
Teef
Gecastreerd
Ja
Vacht
Kortharig
Formaat
Middel (35-55 cm)

Thuissituatie

Kinderen
Ja, met alle kinderen
Katten
Onbekend
Honden
Onbekend
Alleen zijn
Ja, een paar uurtjes
Trappen lopen
Ja
Tuin of erf
Nee, niet noodzakelijk

Karakter

Beweging
Heel actief
Aanhankelijk
Ja
Gehoorzaam
Ja
Jachtinstinct
Nee
Allemansvriend
Nee
Speels
Ja
Waaks
Ja

Feiten

Paspoort
Ja
Gevaccineerd
Ja
Gechipt
Ja
Lichamelijke afwijkingen
Nee
Medicijnen
Nee
Speciaal voer
Nee
Gedragsproblemen
Nee
Kan in auto
Ja

Toelichting

Met pijn in mijn hart zoek ik een nieuw thuis voor mijn maatje. Ik heb een baan aangeboden gekregen in Sydney Australië en wil ik deze kans niet voorbij laten gaan. In eerste instantie wilde ik haar graag meenemen - ze is dan ook volledig gevaccineerd en heeft zelfs al de rabiës titertest gehad. Mamacita is erg aanhankelijk, ze knuffelt en speelt graag, verder is ze erg atletisch en actief en moet dus ook vaak uitgelaten worden. Met dit in het achterhoofd ben ik tot de conclusie gekomen dat zowel de stad Sydney als ik in mijn nieuwe baan (vaak weg) niet meer de beste omgeving zijn voor haar. Ik zoek dan ook iemand die écht op zoek is naar een maatje en hier dan ook voldoende tijd en aandacht voor (over)heeft. Adoptiekosten zijn €200,-

Dit dier is niet meer beschikbaar.

Op dit moment is dit dier niet meer beschikbaar. Maak een nieuw zoekprofiel aan of ga naar het dashboard om je zoekprofielen te zien.

Ga naar je dashboard

Tips

Lees de adoptietips aandachtig voor je een dier adopteert.

Tips bij adoptie

Een huisdier zoeken dat bij je past

  • Persoonlijk contact
  • Geen handel in dieren
  • Herplaatsing honden en katten vanuit eigen omgeving
  • Zoekt de juiste match

Ontvang elke dag om 6 uur nieuwe matches in je mail. Maak een zoekprofiel gratis aan.

Zoekprofiel aanmaken

Op Verhuisdieren.nl zoek je verantwoord naar jouw ideale hond, kat of konijn

Steun de stichting

  • Ontvang notificaties van nieuwe matches
  • Bekijk contactgegevens van matches
  • Support onze stichting voor 1 jaar