Shadow

Verhuiskat

Woonplaats

Hengelo

Leeftijd

4 jaar

Geslacht

Poes

Laatste update

31-12-2024

Dit dier is onafscheidelijk van

Contactgegevens

Dit dier is niet meer beschikbaar

Omschrijving

Ik ben met spoed opzoek naar een nieuw huisje voor Skye (kater) en Shadow (poes).....

Shadow en Skye zijn echte vriendjes. Spelen veel met elkaar en zijn echt op elkaar gesteld. Ze zijn in principe hun hele leven al samen. Ze kunnen goed met andere honden. Al hebben ze wel tijd nodig deze op hun eigen tempo te leren kennen. Als dit niet geforceerd word zullen ze nooit gemeen reageren. Met andere katten is dit net zo. Ze hebben een tijdje samen gewoont met andere poezen. Skye vind alles wel best en laat zich soms iets te makkelijk op zijn kop zitten. Shadow vind ook alles wel prima al zegt haar blik soms iets anders. Zolang ze zelf niet word aangevallen zal ze nooit meer doen dan alleen van zich laten horen.

Beiden zijn ze gechipt.

Shadow's darmen zijn een tijdje van streek geweest. Na veel dierenarts bezoekjes en verschillende soorten voeding geprobeerd te hebben. Ben ik erachter dat dit voornamelijk door natvoer/vleesvoer komt. Sinds ze dit niet meer krijgt gaat het goed. Ze krijgt kattenbrokken van de action. En hier reageert ze goed op. Ik heb sinds haar darmen normaal leken te reageren niet meer van voeding durfen veranderen. Dus ik weet niet hoe ze nu op andere brokken reageert.

Shadow heeft eens een nestje kittens gehad. Hier heeft haar eigen lichaam niet goed op gereageerd en heeft erg lang moeten herstellen. Ook haar kittens hebben het (ondanks het geven van kunstmelk) helaas niet overleeft. Shadow is weer helemaal de oude. Maar is niet gebouwd om kittens te baren en te voeden. De dierenarts heeft sterilisatie aangeraden om dit te voorkomen en gaf aan dat hiermee haar problemen met haar darmen ook opgelost zouden worden. Omdat Skye net gecastreerd was en Shadow haar darmen net weer normaal reageerden heb ik dit niet gedaan. Maar het advies blijft staan.

Ik kan nog onwijs veel vertellen over ze maar ik denk dat bovenstaande het belangrijkste was. Indien er nog vragen zijn voel je zeker vrij ze te stellen. Ik vraag een bedrag van €50,- puur en alleen om zeker te weten dat ze na ophalen niet zomaar gedumpt worden of voor andere doeleinden worden gebruikt...
Ik geef 10 kilo brokken mee van het merk dat ze eten. Zodat ze hier nog een paar weken mee vooruit kunnen of indien er word gekozen voor andere voeding er genoeg is om dit op een rustige en verantwoorde manier te veranderen.

Als laatste zou ik het erg op prijs stellen als hun nieuwe baasje er voor open staat mij eens per jaar nog eens een foto te willen sturen of te laten weten hoe het met ze gaat. :)

Verhuiskat Shadow

Ras
Europese korthaar
Adoptiekosten
€25-€50
Reden herplaatsing
Overig

Algemene info

Geslacht
Poes
Gecastreerd
Nee
Vacht
Kortharig

Thuissituatie

Kinderen
Ja, met alle kinderen
Katten
Ja
Honden
Ja
Leefomgeving
Kan niet naar buiten

Karakter

Aanhankelijk
Ja
Jachtinstinct
Ja
Allemansvriend
Ja
Speels
Ja

Feiten

Paspoort
Nee
Gevaccineerd
Nee
Gechipt
Ja
Lichamelijke afwijkingen
Ja
Medicijnen
Nee
Speciaal voer
Ja
Gedragsproblemen
Nee

Toelichting

Ja

Dit dier is niet meer beschikbaar.

Op dit moment is dit dier niet meer beschikbaar. Maak een nieuw zoekprofiel aan of ga naar het dashboard om je zoekprofielen te zien.

Ga naar je dashboard

Tips

Lees de adoptietips aandachtig voor je een dier adopteert.

Tips bij adoptie

Deze dieren zoeken
een nieuw thuis

2025 adoptiedieren gevonden

Bekijk ze allemaal

2025 adoptiedieren gevonden

Bekijk ze allemaal

Een huisdier zoeken dat bij je past

  • Persoonlijk contact
  • Geen handel in dieren
  • Herplaatsing honden en katten vanuit eigen omgeving
  • Zoekt de juiste match

Ontvang elke dag om 6 uur nieuwe matches in je mail. Maak een zoekprofiel gratis aan.

Zoekprofiel aanmaken

Op Verhuisdieren.nl zoek je verantwoord naar jouw ideale hond, kat of konijn

Steun de stichting

  • Ontvang notificaties van nieuwe matches
  • Bekijk contactgegevens van matches
  • Support onze stichting voor 1 jaar