Lola + Billy
Lola + Billy

Lola + Billy

Verhuiskonijn

Woonplaats

Krommenie

Leeftijd

5 jaar

Geslacht

Voedster

Formaat

Middel ( tot 3 kilo)

Laatste update

09-02-2025

Contactgegevens

Maak een zoekprofiel aan om te zien of je een match bent.

Omschrijving

Met pijn in mijn hart moet ik afstand doen van deze twee super lieve konijnen. Dit i.v.m dat ik ga verhuizen en ik hier niet de konijnen de ruimte kan bieden die ze nodig hebben.
Lola is een super lieve oranje/witte voedster die geen vlieg kwaad doet. Zo vind ze het heerlijk als je haar een aaitje over haar kopje geeft en gaat dan haar tanden knarsen of valt zelfs in slaap. Wanneer ze er klaar mee is loopt ze weg. Verder vind ze het heerlijk om vrij rond te rennen door de kamer en wanneer het lekker weer is in de tuin te graven en blij rond springen. Wanneer je ergens mee bezig bent komt Lola graag kijken wat je aan het doen bent en blijft bij je in de buurt.

Billy is een wit/grijze rammelaar die erg veel van aandacht en aaien houd. Billy is een echte huismus en zal zijn veilige haven niet verlaten. Wanneer ik Billy roep komt hij snel aangerend en doet hij zijn kopje naar beneden om klaar te staan voor aaitjes. Voor Billy kan dit nooit genoeg zijn en valt graag in slaap doormiddel van aaitjes van zijn baasje. Ook spelen met bakjes met snoepjes erin vindt hij helemaal fantastisch.
Billy is echt de king of the castle want hij beschermt zijn territorium. Zo vind hij het prima als je zelf in zijn territorium komt alleen is hij niet fan van de stofzuiger en de stoffer en blik.

Kan jij deze schattige konijntjes een fijn thuis bieden waarbij ze de aandacht en de ruimte krijgen die ze verdienen? Neem dan contact op.
P.S. Het konijnenhok en spullen mogen mee bij herplaatsing.

Verhuiskonijn Lola + Billy

Ras
Teddy/Widder
Adoptiekosten
€10-€25
Reden herplaatsing
Overig

Algemene info

Geslacht
Voedster
Gecastreerd
Ja
Vacht
Langharig
Formaat
Middel ( tot 3 kilo)

Thuissituatie

Gekoppeld (geweest)
Ja

Karakter

Tam
Ja

Feiten

Paspoort
Ja
Gevaccineerd
Ja
Gechipt
Nee
Lichamelijke afwijkingen
Nee
Medicijnen
Nee
Speciaal voer
Nee
Gedragsproblemen
Nee

Toelichting

I.v.m verhuizing kan ik de konijnen niet meer de ruimte bieden die zij nodig hebben.

Tips

Lees de adoptietips aandachtig voor je een dier adopteert.

Tips bij adoptie

Geen contact?

Als je geen contact krijgt met de eigenaar of het dier al geplaatst is.

Profiel melden

Een huisdier zoeken dat bij je past

  • Persoonlijk contact
  • Geen handel in dieren
  • Herplaatsing honden en katten vanuit eigen omgeving
  • Zoekt de juiste match

Ontvang elke dag om 6 uur nieuwe matches in je mail. Maak een zoekprofiel gratis aan.

Zoekprofiel aanmaken

Op Verhuisdieren.nl zoek je verantwoord naar jouw ideale hond, kat of konijn

Steun de stichting

  • Ontvang notificaties van nieuwe matches
  • Bekijk contactgegevens van matches
  • Support onze stichting voor 1 jaar