Bonky
Bonky

Bonky

Verhuiskat

Woonplaats

Menen

Leeftijd

6 jaar

Geslacht

Kater

Laatste update

18-03-2025

Oorsprong van dier

België

Contactgegevens

Maak een zoekprofiel aan om te zien of je een match bent.

Omschrijving

Bonky is een lieve kat die eerst wat verlegen is, maar eenmaal hij je kent graag om knuffels komt vragen.
Hij speelt graag met balletjes en speeltjes aan een touwtje. Hij is goede vriendjes met honden en eenmaal hij ze kent gaat hij graag knuffelen met ze. Hij gaat netjes op de kattenbak.

Hij zou het beste een plekje krijgen waar hij ook naar buiten kan gaan, maar misschien is dat anders eenmaal hij geen last meer heeft van de pesterijen van onze andere kat.

Hij is in 2018 gevonden als zwerfkitten, helaas besmet met de niesziekte. Hier had hij jarenlang geen last van, maar door de ruzies met onze andere kat is het helaas terug gekomen.

Onze andere kat is erg territoriaal en agressief naar andere katten waardoor we hem sinds kort binnen moeten houden. Hierdoor worden de problemen alleen maar erger.

Bonky werd steeds uit huis gejaagd en uiteindelijk durfde hij niet meer thuis te komen.
Hierdoor moeten we nu beide katten gescheiden binnen houden, want anders kunnen we Bonky helaas niet verzorgen. Beide katten zijn nu erg gestresst, voorheen zaten ze nooit samen in huis.
Onze andere kat probeert hem ondanks dat hij hem niet meer ziet, nog steeds weg te jagen. We hebben jarenlang alles geprobeerd, en zijn ten einde raad. Het is voor beide katten gewoon geen fijne situatie meer.

Momenteel wordt Bonky behandeld voor zijn niesziekte, maar hij is wel al te bezoeken. Ik kan eventueel ook videobellen. Dierenarts mag ook gecontacteerd worden voor meer informatie.

We zoeken een huisje in België voor hem en hopen ook nog van hem te kunnen horen. Indien het geen match is, nemen we hem graag terug, want we willen dat hij op een geliefde plek terecht komt.
Bonky laat andere katten met rust, en gaat conflicten uit de weg, maar kan i.v.m. de niesziekte het best zonder andere katten of katten die al reeds besmet geweest zijn geplaatst worden.

Bonky is gechipt, geregistreerd, gecastreerd. Zijn vaccinaties moeten nog hernieuwd worden.

Verhuiskat Bonky

Ras
Europees korthaar mix
Adoptiekosten
€10-€25
Reden herplaatsing
Klikt niet met andere huisdieren

Algemene info

Geslacht
Kater
Gecastreerd
Ja
Vacht
Kortharig

Thuissituatie

Kinderen
Ja, met alle kinderen
Katten
Ja
Honden
Ja
Leefomgeving
Vrij naar buiten

Karakter

Aanhankelijk
Ja
Jachtinstinct
Ja
Allemansvriend
Ja
Speels
Ja

Feiten

Paspoort
Ja
Gevaccineerd
Ja
Gechipt
Ja
Lichamelijke afwijkingen
Nee
Medicijnen
Nee
Speciaal voer
Nee
Gedragsproblemen
Nee

Toelichting

Onze andere kat is agressief naar hem.

We vragen €20 voor hem zodat er enigzins nagedacht wordt over de aanschaf. Hoge spoed. De katten hebben heel veel spanningen met elkaar. 😞

Hij is ook gecastreerd, gechipt en geregistreerd

Tips

Lees de adoptietips aandachtig voor je een dier adopteert.

Tips bij adoptie

Een huisdier zoeken dat bij je past

  • Persoonlijk contact
  • Geen handel in dieren
  • Herplaatsing honden en katten vanuit eigen omgeving
  • Zoekt de juiste match

Ontvang elke dag om 6 uur nieuwe matches in je mail. Maak een zoekprofiel gratis aan.

Zoekprofiel aanmaken

Op Verhuisdieren.nl zoek je verantwoord naar jouw ideale hond, kat of konijn

Steun de stichting

  • Ontvang notificaties van nieuwe matches
  • Bekijk contactgegevens van matches
  • Support onze stichting voor 1 jaar