Bruno
Bruno

Bruno

Stichting

Verhuishond

Woonplaats

Nieuwerkerk aan den IJssel

Leeftijd

1 jaar

Geslacht

Reu

Formaat

Middel (35-55 cm)

Laatste update

10-02-2025

Oorsprong van dier

Italië

Contactgegevens

Maak een zoekprofiel aan om te zien of je een match bent.

Omschrijving

Knappe Bruno.... Wat een fijn kereltje. Hij zit bij een fantastisch gastgezin die mega goed voor deze knapperd hebben gezorgd. Niet zomaar even gezorgd... Leest u maar de voorgeschiedenis van Bruno!!

Afgelopen september /oktober heeft onze stichting een sterilisatie week gehouden met vijf Nederlandse dierenartsen en drie paraveterinairs.
Onze teamleden Ricardo en Pernilla waren ook ter plaatse.
Zij vonden langs de weg, geheel in shock Bruno.
Aanvankelijk dachten ze dat hij dood was, maar gelukkig bewoog hij wat.
Onmiddellijk zijn ze naar onze Italiaanse dierenarts gegaan om de eerste zorg te verlenen, zodat hij uit zijn shock kwam. Een week later is zijn poot, die gebroken bleek door een orthopeed geopereerd.

Echter weer terug in Nederland, kreeg hij een infectie bij de pennen in zijn poot. Met de nodige antibiotica en uiteindelijk de pennen verwijderen, knapte Bruno zienderogen op. Zo goed dat hij rondrent als een haas.
Als u de video 's ziet, begrijpt u waar we het over hebben. De laatste foto 's zijn van hoe hij gevonden werd en zijn herstel periode!!

Bruno is niet groot, maar een mooie middelmaat. Tussen de 40-50 cm en 13 kg.

Nu zoeken we top adoptanten voor Bruno. Adoptanten die net zo goed voor hem zorgen zoals Pernilla en Ricardo hebben gedaan. Met veel liefde, maar ook met leiderschap en tijd
Lekkere wandelingen, los eenmaal goed gewend aan u, en daar waar het veilig is.

Kortom zoeken wij adoptanten met :
▪️ Genoeg tijd en geduld.
▪️ Lekkere wandelgebieden in de buurt.
▪️ Een omheinde tuin hebben.
▪️ Affiniteit met de buitenlandse rescue hond hebben.

Denkt u dat u Bruno een fijn thuis kunt bieden?
Wij vragen u dan een uitgebreide mail te sturen met daarin uw motivatie, ervaring, woon,- en werkomstandigheden. We nemen dan z.s.m. contact met u op!

Verhuishond Bruno

Ras
Kruising
Adoptiekosten
€275-€500
Reden herplaatsing
Stichting

Algemene info

Geslacht
Reu
Gecastreerd
Nee
Vacht
Kortharig
Formaat
Middel (35-55 cm)

Thuissituatie

Kinderen
Ja, met alle kinderen
Katten
Onbekend
Honden
Ja
Alleen zijn
Ja, een paar uurtjes
Trappen lopen
Nee
Tuin of erf
Ja, noodzakelijk

Karakter

Beweging
Gemiddeld
Aanhankelijk
Ja
Gehoorzaam
Ja
Jachtinstinct
Ja
Allemansvriend
Ja
Speels
Ja
Waaks
Nee

Feiten

Paspoort
Ja
Gevaccineerd
Ja
Gechipt
Ja
Lichamelijke afwijkingen
Nee
Medicijnen
Nee
Speciaal voer
Nee
Gedragsproblemen
Nee
Kan in auto
Ja

Toelichting

Wij vragen 500 euro voor de hond, daarin proberen wij een deel van de kosten te dekken voor de dierenartskosten, vaccinaties, chip, pipet tegen wormen en vlooien, Europees paspoort, en kosten van vervoer naar Nederland.
In overleg met Verhuisdieren mogen wij daarbij een optionele vergoeding vragen van 40 euro voor een speciaal vijfpuntsveiligheidstuig en speciale lijn die om uw lichaam kan!
Om de veiligheid van uw hond te waarborgen, en de kans op ontsnapping te minimaliseren werken wij met deze tuigjes en lijnen.

Verder hebben wij twee loopgroepen waar u belangeloos mee kunt lopen. Leerzaam voor u en voor uw hond. Er zijn al vele adoptanten aangesloten, die hier enorm veel lol aan beleven.
Hond uit buitenland?
Lees de 5 aandachtspunten waar je op moet letten met een hond uit het buitenland.
Huisdierenbijsluiter

Tips

Lees de adoptietips aandachtig voor je een dier adopteert.

Tips bij adoptie

Een huisdier zoeken dat bij je past

  • Persoonlijk contact
  • Geen handel in dieren
  • Herplaatsing honden en katten vanuit eigen omgeving
  • Zoekt de juiste match

Ontvang elke dag om 6 uur nieuwe matches in je mail. Maak een zoekprofiel gratis aan.

Zoekprofiel aanmaken

Op Verhuisdieren.nl zoek je verantwoord naar jouw ideale hond, kat of konijn

Steun de stichting

  • Ontvang notificaties van nieuwe matches
  • Bekijk contactgegevens van matches
  • Support onze stichting voor 1 jaar