Luna
Luna

Luna

Stichting

Verhuishond

Woonplaats

Rijswijk

Leeftijd

6 jaar

Geslacht

Teef

Formaat

Klein (tot 35 cm)

Laatste update

25-02-2025

Oorsprong van dier

Spanje

Contactgegevens

Maak een zoekprofiel aan om te zien of je een match bent.

Omschrijving

Luna is een lieve en sociale dame van 4 januari 2019 die klaar is voor een nieuw hoofdstuk in haar leven. Haar geboortedatum is destijds geschat. Ze weegt momenteel ongeveer 18 kilo en kan wat hulp gebruiken om op een gezond gewicht te komen, maar met de juiste zorg en liefde komt dat helemaal goed.

In 2021 vond Luna een thuis, maar door privéomstandigheden kwam ze helaas weer bij ons terug. Nu woont ze in Nederland bij een gastgezin samen met een andere hond, en dat gaat uitstekend.

Luna heeft een charmant huppeltje door een achterpootje, waarschijnlijk het gevolg van een oud trauma. Dit heeft ze al van jongs af aan, maar het belemmert haar niet om volop van het leven te genieten. Ze is zindelijk, kan prima alleen zijn en gaat goed om met kleine kinderen. Katten passen echter niet in haar leven.

Luna verdient een warm thuis waar ze zichzelf mag zijn en waar ze met geduld en liefde verder mag bloeien. Wil jij haar een kans geven? Neem contact met ons op!

Verhuishond Luna

Ras
Mix
Adoptiekosten
€275-€500
Reden herplaatsing
Stichting

Algemene info

Geslacht
Teef
Gecastreerd
Ja
Vacht
Kortharig
Formaat
Klein (tot 35 cm)

Thuissituatie

Kinderen
Ja, met alle kinderen
Katten
Nee
Honden
Ja
Alleen zijn
Ja, een paar uurtjes
Trappen lopen
Nee
Tuin of erf
Nee, niet noodzakelijk

Karakter

Beweging
Gemiddeld
Aanhankelijk
Ja
Gehoorzaam
Ja
Jachtinstinct
Ja
Allemansvriend
Ja
Speels
Nee
Waaks
Nee

Feiten

Paspoort
Ja
Gevaccineerd
Ja
Gechipt
Ja
Lichamelijke afwijkingen
Ja
Medicijnen
Nee
Speciaal voer
Nee
Gedragsproblemen
Nee
Kan in auto
Ja

Toelichting

Wij vragen € 425,- euro als adoptiebijdrage voor een hond. We hebben een klein overzichtje gemaakt van wat een GEZONDE hond de stichting kost. Hier zit het voer, kluifjes en water nog niet bij in wat ze ten tijden van opvang krijgen.

• Gevaccineerd €15.-
• Geënt tegen rabiës €15.-
• Gechipt + paspoort €28.-
• Ontwormd €8.-
• Ontvlooid €12.-
• Daarnaast krijgen alle buitenlandse honden vanaf 12 maanden een uitgebreide bloedanalyse €75.- waarin ondermeer leishmania en filaria worden getest en worden ze volledig onderzocht. Mochten de honden positief testen worden ze hier tegen behandeld. Een filaria behandeling kost €250 - €300 en een leishmania behandeling €200 - €250.
•Ook registratie van de chip bij de NDG wordt in Nederland door ons verzorgd. In andere landen is dit de verantwoordelijkheid van de adoptant. Inclusief penning €14.85
• Transport €130.-
• Gecastreerd/gesteriliseerd vanaf 7 maanden. 100,-/ €150.-
• Anti ontsnappingstuigje 11.60 / 24.95

Goed om te weten eerst volgt er altijd een telefonische intake en daarna een huisbezoek. We willen er zeker van zijn dat onze honden goed terecht komen en dat de eigenaar weet wat hij/zij kan verwachten. Op deze manier kunnen wij een goede match maken!
Hond uit buitenland?
Lees de 5 aandachtspunten waar je op moet letten met een hond uit het buitenland.
Huisdierenbijsluiter

Tips

Lees de adoptietips aandachtig voor je een dier adopteert.

Tips bij adoptie

Een huisdier zoeken dat bij je past

  • Persoonlijk contact
  • Geen handel in dieren
  • Herplaatsing honden en katten vanuit eigen omgeving
  • Zoekt de juiste match

Ontvang elke dag om 6 uur nieuwe matches in je mail. Maak een zoekprofiel gratis aan.

Zoekprofiel aanmaken

Op Verhuisdieren.nl zoek je verantwoord naar jouw ideale hond, kat of konijn

Steun de stichting

  • Ontvang notificaties van nieuwe matches
  • Bekijk contactgegevens van matches
  • Support onze stichting voor 1 jaar