Saffron
Saffron

Saffron

Stichting

Verhuiskat

Woonplaats

Cyprus

Leeftijd

1 jaar

Geslacht

Kater

Laatste update

06-04-2025

Oorsprong van dier

Cyprus

Contactgegevens

Maak een zoekprofiel aan om te zien of je een match bent.

Omschrijving

Hallo, ik ben Saffron!
Ik dacht dat ik groot geluk had gevonden toen toeristen mij op straat tegenkwamen en mij wilden adopteren. Ik moest me alleen nog laten vaccineren en testen voordat ik op reis kon gaan. Daarom brachten ze me naar een pleeggezin. Daar moest ik wachten tot mijn paspoort klaar was en ze een vlucht voor me regelden. En weet je wat er toen gebeurde? Helemaal niets. En ik was heel lief en wachtte geduldig op de toeristen. Maar inmiddels hebben ik de hoop opgegeven dat ze contact met ons opnemen.
Ik ben er van overtuigd dat er ergens iemand is die echt verliefd op mij wordt en voor de volle 100% voor mij wil gaan.
Ik ben namelijk een super lief ventje, vindt het heerlijk om geaaid te worden en zal de liefde die ik krijg, volop terug geven aan je. Ik kan goed overweg met andere katten, maar ik vind het niet leuk als ze tegen me opspringen. Dus één of twee extra in mijn nieuwe huis zou voor mij voldoende zijn.
Ik heb hier in het asiel nog geen honden of kleine kinderen ontmoet, dus ik weet niet of ik die eng zal vinden. Daarom word ik uit voorzorg niet geplaatst bij kleine kinderen.

SAFFRON WOONT NOG OP CYPRUS
Op Cyprus, waar Saffron nu nog woont, maakt hij helaas geen kans op een veilig thuis. Daarom wil hij graag naar Nederland komen.

LET OP! SAFFRON WORDT NIET GEPLAATST ALS ENIGE KAT. Hij heeft echt een andere jonge sociele kat nodig. Of hij kan samen met een vriendje vanuit onze opvang geadopteerd worden. HIJ IS TEVREDEN MET 1 ANDER KATJE, IN EEN GROTERE GROEP VOELT HIJ ZICH NIET ZO FIJN.

Voor vertrek is Saffron gevaccineerd, gechipt en gecastreerd. Ook is hij dan behandeld tegen kriebelbeestjes en heeft een negatieve bloedtest voor fiv/felv.

Bij interesse ontvangen wij graag een berichtje met wat meer informatie over wat u zoekt en wat u te bieden heeft. En wij beantwoorden dan natuurlijk ook graag al uw vragen over de adoptie.

Verhuiskat Saffron

Ras
Mix
Adoptiekosten
€100-€275
Reden herplaatsing
Stichting

Algemene info

Geslacht
Kater
Gecastreerd
Ja
Vacht
Kortharig

Thuissituatie

Kinderen
Kinderen vanaf 12 jaar
Katten
Ja
Honden
Onbekend
Leefomgeving
Geen voorkeur

Karakter

Aanhankelijk
Ja
Jachtinstinct
Ja
Allemansvriend
Ja
Speels
Ja

Feiten

Paspoort
Ja
Gevaccineerd
Ja
Gechipt
Ja
Lichamelijke afwijkingen
Nee
Medicijnen
Nee
Speciaal voer
Nee
Gedragsproblemen
Nee

Toelichting

De adoptiekosten zijn €275,- en dat is incl de vlucht naar Nederland.  Voordat de vlucht geboekt wordt vragen wij een aanbetaling van €50,- zodat er van beide kanten zekerheid is dat de adoptie door gaat.

De kat zit bij aankomst in een stevige reisbox, geschikt voor in het vliegtuig. Die box kan in overleg door de adoptant over gekocht worden. De kosten voor de box zijn €45,-.

Tips

Lees de adoptietips aandachtig voor je een dier adopteert.

Tips bij adoptie

Een huisdier zoeken dat bij je past

  • Persoonlijk contact
  • Geen handel in dieren
  • Herplaatsing honden en katten vanuit eigen omgeving
  • Zoekt de juiste match

Ontvang elke dag om 6 uur nieuwe matches in je mail. Maak een zoekprofiel gratis aan.

Zoekprofiel aanmaken

Op Verhuisdieren.nl zoek je verantwoord naar jouw ideale hond, kat of konijn

Steun de stichting

  • Ontvang notificaties van nieuwe matches
  • Bekijk contactgegevens van matches
  • Support onze stichting voor 1 jaar