Paddy
Paddy

Paddy

Stichting

Verhuiskat

Woonplaats

thessaloniki

Leeftijd

1 jaar

Geslacht

Kater

Laatste update

28-04-2025

Oorsprong van dier

Griekenland

Contactgegevens

Maak een zoekprofiel aan om te zien of je een match bent.

Omschrijving

Maak kennis met Paddy! 🐾
Paddy is een ontzettend lieve en speelse kater, geboren rond 10 februari 2024. Ondanks zijn jonge leeftijd heeft hij al een hoop meegemaakt. Hij werd als kleine kitten van de straat gered — veel te klein om daar te overleven. Waarschijnlijk is hij ook achtergelaten omdat hij slechts met één oog kan zien. Maar laat je niet misleiden: Paddy is net zo stoer, lief en vrolijk als elke andere kat!
Paddy is gecastreerd, gevaccineerd en negatief getest op ziektes. Hij houdt van alles en iedereen: andere katten, honden, mensen én kinderen zijn allemaal zijn vrienden. Zijn rustige karakter en zijn liefde voor knuffels maken hem een perfecte gezinskat.
Paddy kan zowel binnen als buiten gelukkig zijn, zolang hij zich maar veilig voelt en veel liefde krijgt. 💛
Ben jij op zoek naar een bijzondere kleine held met een groot hart?
Dan wacht Paddy op jou!

Hij kan mee op zijn reis in mei naar Nederland toe. En mag direct opgehaald worden door zijn nieuwe huisgenootjes, dit zou enorm veel stress schelen voor hem. Een andere optie is dat hij wordt opgevangen in een gastgezin in Alkmaar of in Bovenkarspel.

Een aantal dagen later kan je hem bezoeken in het gastgezin, maar onze voorkeur gaat uit naar direct ophalen, om hem zo een verhuizing te besparen.

Verhuiskat Paddy

Ras
Europees
Adoptiekosten
€100-€275
Reden herplaatsing
Stichting

Algemene info

Geslacht
Kater
Gecastreerd
Ja
Vacht
Kortharig

Thuissituatie

Kinderen
Ja, met alle kinderen
Katten
Ja
Honden
Ja
Leefomgeving
Geen voorkeur

Karakter

Aanhankelijk
Ja
Jachtinstinct
Nee
Allemansvriend
Ja
Speels
Ja

Feiten

Paspoort
Ja
Gevaccineerd
Ja
Gechipt
Ja
Lichamelijke afwijkingen
Nee
Medicijnen
Nee
Speciaal voer
Nee
Gedragsproblemen
Nee

Toelichting

Hij is gered van de straat in Griekenland.
Adoptie kosten zijn €225,- dit dekt een deel van de kosten die gemaakt zijn om hem naar Nederland te verhuizen. Denk aan zijn castratie, bloedonderzoek (Negatief getest op de kattenziekten), extra ontwormd en ontvlooid, vaccinaties, chip en europees passpoort. De eerste periode heeft hij dus niks meer nodig dan alleen maar liefde en aandacht.

Tips

Lees de adoptietips aandachtig voor je een dier adopteert.

Tips bij adoptie

Een huisdier zoeken dat bij je past

  • Persoonlijk contact
  • Geen handel in dieren
  • Herplaatsing honden en katten vanuit eigen omgeving
  • Zoekt de juiste match

Ontvang elke dag om 6 uur nieuwe matches in je mail. Maak een zoekprofiel gratis aan.

Zoekprofiel aanmaken

Op Verhuisdieren.nl zoek je verantwoord naar jouw ideale hond, kat of konijn

Steun de stichting

  • Ontvang notificaties van nieuwe matches
  • Bekijk contactgegevens van matches
  • Support onze stichting voor 1 jaar