Lycka
Lycka

Lycka

Verhuishond

Woonplaats

Amersfoort

Leeftijd

6 jaar

Geslacht

Teef

Formaat

Middel (35-55 cm)

Laatste update

21-05-2025

Oorsprong van dier

Griekenland

Contactgegevens

Maak een zoekprofiel aan om te zien of je een match bent.

Omschrijving

Om te beginnen; Lycka is niet mijn hond. Ik werk als hulpverlener bij een gezin, waar zij verblijft. Helaas hebben deze mensen in het afgelopen jaar dusdanig fysieke klachten ontwikkeld, dat het normaal uitlaten geen mogelijkheid meer is. Ook is de man des huizes beperkt, waardoor hij niet goed begrijpt wat de hond nodig heeft en hij haar gedrag niet goed begeleid heeft. Hierdoor hebben zich gedragsproblemen ontwikkeld, die er bij een juiste persoon ook wel weer uit te krijgen zijn. ze valt uit naar andere honden en heeft moeite met vreemden die in huis komen.
wanneer ze je kent, is Lycka een van de meest aanhankelijke honden die ik ooit meegemaakt heb ( en dat zijn er veel) Ze heeft een zacht liefdevol karakter, een enorme knuffel. Ze gaat mij erg aan het hart en liefst nam ik haar zelf, maar op dit moment heb ik een oude hond die vecht tegen kanker, daar kan ik nu geen hond bijzetten. Ik zoek dus nieuwe baasjes voor deze schat, maar wil als het kan graag betrokken blijven bij haar. Af en toe langs kunnen komen zou erg fijn zijn.
Tevens zou ter overbrugging een oppas ( adres) geweldig zijn, dus alsjeblieft, wanneer je denkt iets te kunnen betekenen, GRAAG !

Verhuishond Lycka

Ras
Onbekende mix uit Griekenland
Adoptiekosten
Doneren aan verhuisdieren
Reden herplaatsing
Gezondheidsproblemen

Algemene info

Geslacht
Teef
Gecastreerd
Ja
Vacht
Langharig
Formaat
Middel (35-55 cm)

Thuissituatie

Kinderen
Kinderen vanaf 12 jaar
Katten
Nee
Honden
Onbekend
Alleen zijn
Ja, een paar uurtjes
Trappen lopen
Ja
Tuin of erf
Nee, niet noodzakelijk

Karakter

Beweging
Gemiddeld
Aanhankelijk
Ja
Gehoorzaam
Ja
Jachtinstinct
Nee
Allemansvriend
Nee
Speels
Ja
Waaks
Ja

Feiten

Paspoort
Ja
Gevaccineerd
Nee
Gechipt
Ja
Lichamelijke afwijkingen
Nee
Medicijnen
Nee
Speciaal voer
Nee
Gedragsproblemen
Ja
Kan in auto
Ja

Toelichting

Reden herplaatsing is dus tweeledig. Medische beperkingen waardoor uitlaten niet meer lukt. Geestelijke beperking waardoor gedrag van de hond niet begrepen wordt en verkeerd aangepakt. In de kern een onzekere hond.

Tips

Lees de adoptietips aandachtig voor je een dier adopteert.

Tips bij adoptie

Een huisdier zoeken dat bij je past

  • Persoonlijk contact
  • Geen handel in dieren
  • Herplaatsing honden en katten vanuit eigen omgeving
  • Zoekt de juiste match

Ontvang elke dag om 6 uur nieuwe matches in je mail. Maak een zoekprofiel gratis aan.

Zoekprofiel aanmaken

Op Verhuisdieren.nl zoek je verantwoord naar jouw ideale hond, kat of konijn

Steun de stichting

  • Ontvang notificaties van nieuwe matches
  • Bekijk contactgegevens van matches
  • Support onze stichting voor 1 jaar