Tommy
Tommy

Tommy

Verhuishond

Woonplaats

Middelburg

Leeftijd

6 jaar

Geslacht

Reu

Formaat

Middel (35-55 cm)

Laatste update

10-07-2025

Contactgegevens

Maak een zoekprofiel aan om te zien of je een match bent.

Omschrijving

Herplaatsing heeft geen haast, gaan voor een goede match!
Mag eventueel ook na de zomervakantie geplaatst worden.

Tommy is geen hond voor zomaar iedereen.
Hij zoekt een maatje, iemand die geduldig is, rustig en snapt dat zelfvertrouwen niet in 1 dag groeit.


Gezonde , sterke, actieve cocker spaniel van 6 jaar oud. Is actief maar vind luieren in de zon ook heerlijk.
Hij is nieuwsgierig aangelegd en kijkt graag naar buiten.
Kan goed alleen zijn, (hier zit hij geen lange dagen alleen omdat ik arbeidsongeschikt ben, ) maar paar uurtjes gaat prima, maakt niks kapot.

Hij Gaat graag wandelen , bij warm weer zwemmen, en bij iets kouder weer mee nasst de fiets, ook in de fietskar mee gaat prima., is dan heel braaf.
Ook auto rijden doet hij graag, is vorig jaar meegeweest op vakantie naar Duitsland, ging prima in de auto.
Kan goed mee naar de stad, of op terras.

Hij is graag bij ons, slaapt vanaf pup bij ons op de kamer, maar als weg gaan ligt hij in zijn mandje in de hal,

Zijn jachtinstinct is goed ontwikkeld, is hier sinds pup opgegroeid met katten maar “ vreemde” katten jaagt hij het liefst op.
Zo ook vogels, hazen & konijnen.
Kort gezegd; hij kan niet samen leven met katten, gevogelte, knaagdieren en jongere honden.

Hij is hier opgegroeid met oudere hond, kan wel met andere honden maar jongere honden geven hem vaak teveel prikkels, waardoor hij onzeker word en durft uit te vallen.

Eten doet hij ook graag, zelfs zo graag dat hij eten durft te stelen. ( daarom liever niet bij jonge kinderen plaatsen)

Het is een gevoelig & slim hondje, en heeft uitdaging en beweging nodig om in balans te blijven.
Hij voelt zich het fijnst in een rustige, stabiele omgeving.
Een baasje wat hem snapt,, en hem de structuur en rust geeft waar hij zo van opbloeit
Hij heeft een baasje nodig die hem niet pusht maar uitnodigt.
Kent de basis commando’s.


Kan los lopen op het strand en bos, hier thuis heeft hij de neiging om weg te lopen als de deur of poort open staat, gaat graag de wijde wereld in…. Hier wonen we in buitengebied dus achter de konijnen aan is natuurlijk ook wel heel verleidelijk, Dus afgesloten tuin is aan te raden.

Hij Is wat onzeker, aan de lijn, wat soms resulteert in uitvalgedrag naar andere honden, maar met de juiste begeleiding vd baas is dit te voorkomen.
Hij heeft leiding nodig , dit geeft hem duidelijkheid, zodra hij weet wat er van hem verwacht word gaat het prima.

Hij is gecastreerd, is altijd netjes ontvlooid, ontwormd, en ingeënt, is ook gewend om naar het pension te gaan. , heeft paspoort.
Ook gaat hij hier iedere 4 maanden naar de trimsalon.
Verharen doet hij niet veel en borstelen doe ik ook maar 1 x per week .
Hij Is gezond, en energiek.

Wij wonen in een buitengebied en hij heeft een tuin tot zijn beschikking maar dit is geem must, kan ook prima op appartement, als hij maar naar buiten kan kijken & goed uitgedaagd word, dmv wandelen, fietsen, zwemmen.

Tommy is sinds pup( 9 weken ) bij ons in het gezin, heeft duidelijke grenzen nodig, die ik vanwege ziekte niet meer kan bieden, vandaar de herplaatsing.

Kortom; een super leuk hondje als je de energie hebt voor zijn wat intense karakter.

Het heeft geen haast, we gaan alleen voor een hele goede match , we zoeken een huis waar hij net zo liefdevol word verzorgd als hier, het liefst iemand die ervaring heeft met een ietswat eigenwijze Cocker spaniël.

Verhuishond Tommy

Ras
Engelse Cocker spaniël
Adoptiekosten
€150-€275
Reden herplaatsing
Overig

Algemene info

Geslacht
Reu
Gecastreerd
Ja
Vacht
Langharig
Formaat
Middel (35-55 cm)

Thuissituatie

Kinderen
Kinderen vanaf 12 jaar
Katten
Nee
Honden
Nee
Alleen zijn
Ja, een paar uurtjes
Trappen lopen
Ja
Tuin of erf
Nee, niet noodzakelijk

Karakter

Beweging
Gemiddeld
Aanhankelijk
Ja
Gehoorzaam
Nee
Jachtinstinct
Ja
Allemansvriend
Ja
Speels
Nee
Waaks
Ja

Feiten

Paspoort
Ja
Gevaccineerd
Ja
Gechipt
Ja
Lichamelijke afwijkingen
Nee
Medicijnen
Nee
Speciaal voer
Nee
Gedragsproblemen
Nee
Kan in auto
Ja

Toelichting

Reden van herplaatsing is ziekte van baasje
De adoptie kosten zijn €275,-
Hond is gezond, heeft géén allergie, of lichamelijke mankementen.

Tips

Lees de adoptietips aandachtig voor je een dier adopteert.

Tips bij adoptie

Geen contact?

Als je geen contact krijgt met de eigenaar of het dier al geplaatst is.

Profiel melden

Deze dieren zoeken
een nieuw thuis

2045 adoptiedieren gevonden

Bekijk ze allemaal

2045 adoptiedieren gevonden

Bekijk ze allemaal

Een huisdier zoeken dat bij je past

  • Persoonlijk contact
  • Geen handel in dieren
  • Herplaatsing honden en katten vanuit eigen omgeving
  • Zoekt de juiste match

Ontvang elke dag om 6 uur nieuwe matches in je mail. Maak een zoekprofiel gratis aan.

Zoekprofiel aanmaken

Op Verhuisdieren.nl zoek je verantwoord naar jouw ideale hond, kat of konijn

Steun de stichting

  • Ontvang notificaties van nieuwe matches
  • Bekijk contactgegevens van matches
  • Support onze stichting voor 1 jaar