Penki
Penki

Penki

Oppashond - Logeren

Soort Oppas

Logeren

Woonplaats

Amsterdam

Leeftijd

9 maand(en)

Laatste update

17-06-2025

Contactgegevens

Maak een zoekprofiel aan om te zien of je een match bent.

Omschrijving

Penki is een lieve (grote - bijna 30kg) pup van ruim 9 maanden. Ze is enthousiast, trouw en gezellig. Ze is heel dol op andere honden en speelt leuk samen. Soms is ze wel nog een beetje onbezonnen, maar ze kan eigenlijk met iedere hond overweg. Naar (vreemde) mensen is ze wel een beetje terughoudend. Het zal dus pas na een paar keer oppassen zijn dat ze zich echt op haar gemak voelt bij je thuis. Ze is niet heel erg knuffelig (komt niet bij je liggen op de bank), maar vindt het wel leuk om met je te spelen. Met kinderen kan ze goed overweg (daar is ze niet terughoudend naar en juist direct dol op!) en ze is vaak met mijn neefjes en nichtjes (6-14 jaar). Wel houd ik dat altijd goed in de gaten, omdat ze soms nog wat wild kan zijn (omdat ze nog jong is) dus ik raad aan om hetzelfde te doen als je kinderen hebt.

Penki is geen moeilijke hond, kan in het park lekker los en luistert in principe goed (maar zit nu wel midden in de puberteit...). Gezien haar leeftijd mag ze nog niet heel ver wandelen (middagwandeling max een uur), maar in de toekomst kan ze langer mee op pad.

Ik zoek iemand die het leuk vindt om op te passen. Alles is bespreekbaar (incidenteel, vaste dag, af en toe een weekend logeren, of bv langer tijdens vakanties). Ervaring is niet per se noodzakelijk (ik ben zelf via deze site gaan oppassen om ervaring op te doen voordat ik Penki kreeg en toen had ik ook geen ervaring). Wel vind ik het handig als je enigszins in de buurt woont (Amsterdam, Rivierenbuurt).

Oppashond Penki

Ras
Kruising Australische herder x Oudduitse herder x Berner Sennen

Periode

  • Januari
  • Februari
  • Maart
  • April
  • Mei
  • Juni
  • Juli
  • Augustus
  • September
  • Oktober
  • November
  • December

Wensen

Ervaring
Nee, niet noodzakelijk
Referenties
Nee, niet noodzakelijk
Vergoeding
Nee, ik zoek een vrijwilliger

Thuissituatie

Katten
Onbekend
Honden
Ja
Kinderen
Ja

Algemene info

Geslacht
Teef
Gecastreerd
Nee

Karakter

Angstigheid
Nee

Tips

Lees de adoptietips aandachtig voor je een dier adopteert.

Tips bij adoptie

Een huisdier zoeken dat bij je past

  • Persoonlijk contact
  • Geen handel in dieren
  • Herplaatsing honden en katten vanuit eigen omgeving
  • Zoekt de juiste match

Ontvang elke dag om 6 uur nieuwe matches in je mail. Maak een zoekprofiel gratis aan.

Zoekprofiel aanmaken

Op Verhuisdieren.nl zoek je verantwoord naar jouw ideale hond, kat of konijn

Steun de stichting

  • Ontvang notificaties van nieuwe matches
  • Bekijk contactgegevens van matches
  • Support onze stichting voor 1 jaar