Coco
Coco

Coco

Verhuiskat

Woonplaats

Almere

Leeftijd

7 jaar

Geslacht

Poes

Laatste update

25-06-2025

Dit dier is onafscheidelijk van

Contactgegevens

Maak een zoekprofiel aan om te zien of je een match bent.

Omschrijving

Coco is een lieve en ondernemende poes. Ondanks haar volwassen leeftijd is ze nog wel speels en actief. Ze is heel vriendelijk, geeft al snel kopjes na heel even de kat uit de boom te hebben gekeken. Als we een kamer vol hebben komt ze vaak na een uurtjes, als iedereen rustig zit, even aandacht vragen van de gasten. Kopjes en aaitjes vindt ze erg leuk, maar knuffelen en op schoot zitten is ze niet echt van. Ze houdt ontzettend van naar buiten gaan en kan dan in de avond wel een aantal uren wegblijven. Ze kan jagen, maar dat beperkt zich tot twee muisjes voor onze deur in de afgelopen 7 jaar, dus het valt mee. Coco kan goed met kinderen, ze is lief naar onze jonge kids maar zoekt ze niet actief op. Als zij haar opzoeken geeft ze veel kopjes aan ze. Coco heeft als kitten inentingen gehad en in de jaren daarna ook een aantal keren. Recentelijk is ze niet meer ingeënt.

Coco is het zusje van Ginger. Ze kunnen altijd wel goed met elkaar maar geven elkaar de ruimte in huis. Af en toe even een likje of kopje, maar knuffelen en slapen samen dat hoeft niet zo van ze.

Verhuiskat Coco

Ras
Europese korthaar
Adoptiekosten
€10-€25
Reden herplaatsing
Gezondheidsproblemen

Algemene info

Geslacht
Poes
Gecastreerd
Ja
Vacht
Kortharig

Thuissituatie

Kinderen
Ja, met alle kinderen
Katten
Ja
Honden
Onbekend
Leefomgeving
Vrij naar buiten

Karakter

Aanhankelijk
Nee
Jachtinstinct
Ja
Allemansvriend
Nee
Speels
Ja

Feiten

Paspoort
Nee
Gevaccineerd
Nee
Gechipt
Ja
Lichamelijke afwijkingen
Nee
Medicijnen
Nee
Speciaal voer
Nee
Gedragsproblemen
Nee

Toelichting

Tijdens mijn zwangerschap van de jongste (net 2 jaar) werd ik zelf allergisch voor onze katten waardoor ik ze helaas niet meer kan aaien. En daar houden ze nou juist zo van. Daarnaast heeft onze jongste longproblemen en dat maakt dat we toch de knoop hebben doorgehakt en een nieuw plekje willen zoeken voor ze. De adoptie kosten zijn een symbolisch bedrag. Die kosten zijn bespreekbaar als het nieuwe baasje de katten weer opnieuw wil inenten. We plaatsen de zusjes het liefst samen ergens zodat ze nog iets van steun aan elkaar hebben bij deze nieuwe stap.

Tips

Lees de adoptietips aandachtig voor je een dier adopteert.

Tips bij adoptie

Een huisdier zoeken dat bij je past

  • Persoonlijk contact
  • Geen handel in dieren
  • Herplaatsing honden en katten vanuit eigen omgeving
  • Zoekt de juiste match

Ontvang elke dag om 6 uur nieuwe matches in je mail. Maak een zoekprofiel gratis aan.

Zoekprofiel aanmaken

Op Verhuisdieren.nl zoek je verantwoord naar jouw ideale hond, kat of konijn

Steun de stichting

  • Ontvang notificaties van nieuwe matches
  • Bekijk contactgegevens van matches
  • Support onze stichting voor 1 jaar