Bea
Bea

Bea

Stichting

Verhuishond

Woonplaats

Soest

Leeftijd

5 maand(en)

Geslacht

Teef

Formaat

Middel (35-55 cm)

Laatste update

27-06-2025

Oorsprong van dier

Italië

Contactgegevens

Maak een zoekprofiel aan om te zien of je een match bent.

Omschrijving

Bea, we hebben nog niet eerder zo'n apart getekend pupje gezien. Met haar kleine spikkels en ranke lijf is het werkelijk een schoonheid..
Op de omheinde hei, loopt ze al heerlijk los. Mensen die ze tegenkomt vinden haar fantastisch. Ze is enorm lief en zachtaardig, en naar andere honden onderdanig.
Ze leert snel, is speels, zindelijk en loopt al lekker mee aan de lijn.

Bea is gevonden in Sicilië. Helaas zijn daar veel hondjes die gedumpt worden als pup. Voor ons ondenkbaar, daar dagelijkse kost.
Gelukkig is ze van straat gehaald en bij onze rescuer gebracht. Daar kreeg ze de juiste verzorging. Ook liep ze daar met andere honden en katten.

Maar nu dus in Nederland waar ze snel dingen leert. Ze is enorm baas gericht en loopt dus al parmantig mee, los, en aan de riem.
Los uiteraard daar waar het veilig is en goed gewend aan haar baasje.
Ze is slim en leergierig, en natuurlijk moet ze nog het eea leren, net als iedere Nederlandse pup. Dat kost tijd en geduld.

Dit schrijft het gastgezin over haar:

Heel zachtaardig, gevoelig en slim meisje. Is rustig in huis, houdt van buiten in de tuin liggen met haar kauwbotje. Komt bij je liggen op de bank en geniet van een aai over haar bol.
Uiteraard is Bea gevaccineerd, gechipt en in het bezit van een Europees paspoort.

Wij zoeken een gezin met:
▪️ Voldoende tijd
▪️ Een veilige grote omheinde tuin waar ze heerlijk kan genieten van de vrijheid.
▪️ Affiniteit met de buitenlandse rescue hond hebben.
▪️Geduld om haar verder te introduceren in het Nederlandse huishouden.
▪️Een losloopgebied gebied in de buurt hebben.

Wij vragen u, een uitgebreide mail te sturen, met daarin uw motivatie, ervaring, woon en werkomstandigheden. Na deze mail zullen wij contact met u opnemen.

Verhuishond Bea

Ras
Kruising
Adoptiekosten
€275-€500
Reden herplaatsing
Stichting

Algemene info

Geslacht
Teef
Gecastreerd
Nee
Vacht
Kortharig
Formaat
Middel (35-55 cm)

Thuissituatie

Kinderen
Kinderen vanaf 12 jaar
Katten
Ja
Honden
Ja
Alleen zijn
Ja, een paar uurtjes
Trappen lopen
Nee
Tuin of erf
Ja, noodzakelijk

Karakter

Beweging
Gemiddeld
Aanhankelijk
Ja
Gehoorzaam
Ja
Jachtinstinct
Nee
Allemansvriend
Ja
Speels
Ja
Waaks
Nee

Feiten

Paspoort
Ja
Gevaccineerd
Ja
Gechipt
Ja
Lichamelijke afwijkingen
Nee
Medicijnen
Nee
Speciaal voer
Nee
Gedragsproblemen
Nee
Kan in auto
Ja

Toelichting

Wij vragen 500 euro voor de hond, daarin proberen wij een deel van de kosten te dekken voor dierenartskosten, neutralisatie (vanaf 1 jaar), vaccinaties, ontwormen en pipet tegen wormen en vlooien, Europees paspoort, chippen van de hond, kosten van vervoer naar Nederland.
In overleg met Verhuisdieren mogen wij daarbij een optionele vergoeding vragen van 40 euro voor een speciaal veiligheidstuig en belijning.
De hondjes zijn hier natuurlijk veel dingen zoals verkeer, dichtslaande containers etc. nog niet gewend. Safety first!!!
Verder hebben wij twee loopgroepen waar u belangeloos mee kunt lopen in Hilversum en Hoofddorp. Daar lopen mensen mee met ervaring en kunnen u helpen bij tips en tricks wbt de opvoeding. Leuk voor u, leuk voor uw hond
Hond uit buitenland?
Lees de 5 aandachtspunten waar je op moet letten met een hond uit het buitenland.
Huisdierenbijsluiter

Tips

Lees de adoptietips aandachtig voor je een dier adopteert.

Tips bij adoptie

Een huisdier zoeken dat bij je past

  • Persoonlijk contact
  • Geen handel in dieren
  • Herplaatsing honden en katten vanuit eigen omgeving
  • Zoekt de juiste match

Ontvang elke dag om 6 uur nieuwe matches in je mail. Maak een zoekprofiel gratis aan.

Zoekprofiel aanmaken

Op Verhuisdieren.nl zoek je verantwoord naar jouw ideale hond, kat of konijn

Steun de stichting

  • Ontvang notificaties van nieuwe matches
  • Bekijk contactgegevens van matches
  • Support onze stichting voor 1 jaar