Fritz
Fritz

Fritz

Stichting

Oppashond - Gastgezin

Soort Oppas

Gastgezin

Woonplaats

Griekenland

Leeftijd

5 jaar

Laatste update

23-07-2025

Oorsprong van dier

Griekenland

Contactgegevens

Maak een zoekprofiel aan om te zien of je een match bent.

Omschrijving

Fritz (M) is een ontzettend lieve en sociale jongeman, die duidelijk geliefd is geweest en bij een baasje hoorde. Suzan vond Fritz langs de weg van Monemvasia naar Kalamata. Ze was onderweg naar het vliegveld en zag hem, in een gebied waar nergens huizen zijn.
Omdat hij er zo goed verzorgd uitzag hoopten we nog dat hij gechipt zou zijn of op zijn minst als vermist opgegeven zou zijn.
Suzan kon hem niet meenemen, want heeft te veel honden in haar huis en Fritz hoort zeker niet op een shelter en dus belde zijn Frankie. En Frankie, die zegt geen nee. Ze nam Fritz van Suzan over en ging meteen naar de dierenarts, waar hij niet gechipt bleek.
Nu ging er een 3 dagen wachttijd in. Hoewel hij duidelijk een probleem had (grasaren in de oren), zegt de wet dat je alleen bij spoed een hond mag behandelen die niet van jou is. Frankie zette Fritz op alle vermist en gevonden sites en we hoopten echt dat de baasjes zouden komen, maar nee.
Nu de wachttijd over is, is Fritz geholpen aan die vervelende grasaren. Hij is gecastreerd en getest op de mediterrane ziekten. Helaas bleek hij Ehrlichia te hebben, maar niets wat een kuurtje antibiotica niet onder kan krijgen.
Het is werkelijk een schat! Hij is zeker gewend in huis en dat niet alleen, hij ging ook al mee naar het terras, want Petra, die nu bij Frankie logeert, is helemaal in love en sleept hem mee wanneer ze kan. Hij is gewend aan de lijn mee te lopen en ligt netjes onder de tafel te doezelen.
Hij is heel beleefd, wacht netjes tot je hem bij je op bed roept en dan heerlijk samen slapen! Fritz is een allround huishond.
En... hij is geweldig met de honden en katten in huis.
Wat de reden ook is dat Fritz op straat belandde, wij gaan op zoek naar zijn for ever home. Eentje waar hij niet meer zoek zal raken (laten we het positief houden) en tot het eind van zijn leven geliefd zal zijn.

Een foster kan bij ons ook kiezen voor de optie tot adoptie. U heeft dan 10 dagen de tijd om te voelen/kijken of u en Amelie goed bij elkaar passen. Mocht dat zo zijn dan gaat na die 10 dagen de fosterperiode om in een adoptie. Mocht dat niet zo zijn laat u dat ook na uiterlijk 10 dagen weten en zullen wij Amelie voor het publiek gaan promoten. Zij blijft dan dus wel bij u, maar totdat er een juiste match voor haar gevonden is. U kunt hier alles over lezen op onze website.

Overigens houden wij bij zowel adoptanten als fosters een procedure aan. Deze begint met het invullen van een intake. Na het invullen van de intake houden wij een intakegesprek en als deze voor beide partijen positief werd ervaren gaan we over tot een (virtueel) huisbezoek. Pas als dat allemaal is afgerond kunnen we beoordelen of een juiste match hebben tussen hond en mens.

Oppashond Fritz

Ras
Chihuahua mix

Periode

    Vanaf Augustus 2025

Wensen

Ervaring
Nee, niet noodzakelijk
Referenties
Nee, niet noodzakelijk
Vergoeding
Nee, ik zoek een vrijwilliger

Thuissituatie

Honden
Ja
Katten
Ja
Kinderen
Kinderen vanaf 12 jaar

Algemene info

Geslacht
Reu
Gecastreerd
Ja

Karakter

Angstigheid
Nee
Zindelijk
Ja
Uitlaten
Ja
Commandos
Onbekend
Hond uit buitenland?
Lees de 5 aandachtspunten waar je op moet letten met een hond uit het buitenland.
Huisdierenbijsluiter

Tips

Lees de adoptietips aandachtig voor je een dier adopteert.

Tips bij adoptie

Deze lieverds zoeken
een dierenoppas

628 oppasdieren gevonden

Bekijk ze allemaal

628 oppasdieren gevonden

Bekijk ze allemaal

Een huisdier zoeken dat bij je past

  • Persoonlijk contact
  • Geen handel in dieren
  • Herplaatsing honden en katten vanuit eigen omgeving
  • Zoekt de juiste match

Ontvang elke dag om 6 uur nieuwe matches in je mail. Maak een zoekprofiel gratis aan.

Zoekprofiel aanmaken

Op Verhuisdieren.nl zoek je verantwoord naar jouw ideale hond, kat of konijn

Steun de stichting

  • Ontvang notificaties van nieuwe matches
  • Bekijk contactgegevens van matches
  • Support onze stichting voor 1 jaar