

Malam
Verhuishond
Contactgegevens
Maak een zoekprofiel aan om te zien of je een match bent.
Omschrijving
Malam is een bloedmooie 10 maanden oude zwarte Duitse herder. Hij is zwaar aan het puberen en valt uit/jaagt op alles wat beweegt. Loeisterk en gefrustreerd doordat ik niet normaal met hem kan lopen. Maar het is een lieve, aanhankelijke hond, die met de nodige beweging en uitdaging zal opgroeien tot een fantastische sportieve metgezel. Als je thuis bent blaft hij op heel veel geluiden, maar hij kan heel goed alleen thuis zijn, dan is hij stil. Hij zou een geschikte hond zijn voor de sport of zelfs politiewerk. Ik zoek iemand die de fysieke kracht wel heeft en de tijd en inzet om hem dat te geven wat hij verdient. Een fantastisch huisje met liefdevolle aandacht en begrip voor de "problemen" die hij nu heeft doordat ik niet met hem langs verkeer kan.
Verhuishond Malam
Ras
Duitse herder
Adoptiekosten
€150-€275
Reden herplaatsing
Overig
Algemene info
Geslacht
Reu
Gecastreerd
Nee
Vacht
Kortharig
Formaat
Groot (vanaf 55 cm)
Thuissituatie
Kinderen
Kan niet met kinderen
Katten
Nee
Honden
Onbekend
Alleen zijn
Ja, een paar uurtjes
Trappen lopen
Nee
Tuin of erf
Ja, noodzakelijk
Karakter
Beweging
Heel actief
Aanhankelijk
Ja
Gehoorzaam
Nee
Jachtinstinct
Ja
Allemansvriend
Nee
Speels
Ja
Waaks
Ja
Feiten
Paspoort
Ja
Gevaccineerd
Nee
Gechipt
Ja
Lichamelijke afwijkingen
Nee
Medicijnen
Nee
Speciaal voer
Nee
Gedragsproblemen
Ja
Kan in auto
Ja
Toelichting
De reden dat ik een ander baasje voor hem zoek, is omdat ik hem niet langs verkeer, honden, katten en alles wat nog meer beweegt kan lopen. En omdat hij na bijna 6 maanden nog steeds niet rustiger wordt met mijn bejaarde, dove poesje. Hij is loeisterk en wanneer hij uitvalt kan ik hem nu nog maar net houden. Maar als er een brommer, scooter, of zo langs gaat komen heb ik een boom of lantaarnpaal nodig. Daardoor krijgt hij de oh zo nodige beweging niet (ik heb geen auto) en wordt steeds gefrustreerder. En dat leeft hij dan weer op mij uit. Thuis wordt de frustratie gevoed, doordat hij niet met mijn kat kan en er dus ook thuis geen rust is.
Ik vraag €275,00 voor hem, zodat er goed nagedacht wordt over de inzet die, zeker in het begin, nodig is.
Hij krijgt mee: zijn kussen, favoriete speeltjes, zijn voer en natuurlijk zijn lijn en halsband.
Gelieve te reageren via mail met de reden waarom u denkt hét baasje te kunnen/willen zijn van Malam. En wat u hem kunt bieden.
Ik wil graag dat hij een fijn en goed leven tegemoet mag zien.
Ik vraag €275,00 voor hem, zodat er goed nagedacht wordt over de inzet die, zeker in het begin, nodig is.
Hij krijgt mee: zijn kussen, favoriete speeltjes, zijn voer en natuurlijk zijn lijn en halsband.
Gelieve te reageren via mail met de reden waarom u denkt hét baasje te kunnen/willen zijn van Malam. En wat u hem kunt bieden.
Ik wil graag dat hij een fijn en goed leven tegemoet mag zien.
Een huisdier zoeken dat bij je past
- Persoonlijk contact
- Geen handel in dieren
- Herplaatsing honden en katten vanuit eigen omgeving
- Zoekt de juiste match
Ontvang elke dag om 6 uur nieuwe matches in je mail. Maak een zoekprofiel gratis aan.
Zoekprofiel aanmakenOp Verhuisdieren.nl zoek je verantwoord naar jouw ideale hond, kat of konijn
Steun de stichting
- Ontvang notificaties van nieuwe matches
- Bekijk contactgegevens van matches
- Support onze stichting voor 1 jaar