Koda
Koda
Koda
Koda

Koda

Verhuiskat

Woonplaats

Delft

Leeftijd

5 jaar

Geslacht

Poes

Laatste update

03-10-2025

Contactgegevens

Dit dier is niet meer beschikbaar

Omschrijving

Met pijn in mij hart moet ik toch echt een nieuwe liefde Volle baasje zoeken voor mijn mopperkontje koda.
Koda is met 14 weken bij mij gekomen.
Zelf had ik op dat moment mij lieve yemba van toen een half jaartje. Vanaf het moment van wennen waren het twee handen op een buik. Alleen moest ik koda laat helpen twee jaar geleden en is koda omgeslagen in een haat naar yemba.
in de twee jaar heb ik alles geprobeerd en leek het even goed te komen maar was het voor korte duur. En hoe langer ik het blijf uit stellen omdat koda natuurlijk ook mij kindje is hoe moeilijker het wordt. Koda heeft 24 juni een trauma opgelopen door een vriendin van mij haar moeder die mijn deur en raam heeft in getrapt omdat die vriedin van mij omdat moment mij mij was. Maar hier door heeft koda een flinke trauma op...

Verhuiskat Koda

Ras
Main coon
Adoptiekosten
€50-€100
Reden herplaatsing
Klikt niet met andere huisdieren

Algemene info

Geslacht
Poes
Gecastreerd
Ja
Vacht
Langharig

Thuissituatie

Kinderen
Kinderen vanaf 12 jaar
Katten
Nee
Honden
Nee
Leefomgeving
Geen voorkeur

Karakter

Aanhankelijk
Ja
Jachtinstinct
Ja
Allemansvriend
Ja
Speels
Ja

Feiten

Paspoort
Ja
Gevaccineerd
Ja
Gechipt
Ja
Lichamelijke afwijkingen
Nee
Medicijnen
Nee
Speciaal voer
Ja
Gedragsproblemen
Ja

Toelichting

Helaas gaat mijn lieve moppertje koda niet samen meer met mij anderen kat yemba.
Zelf is ze zekker hartstikke lief en zekker een mopper konttje soms
maar helaas valt ze mijn anderen kat helaas elke keer aan voor niks en dat is voor mij anderen kat echt is geen leven meer en dat is waarom ik deze besluit moet nemen. ( ik heb echt alles al geprobeerd en stel het al veeste lang uit )

Ze houd er van om uren bij je te liggen en het liefst leg ze de heel dag bij je op schoot.
Ze houd zekker niet van de trimmer maar daar ontkom je helaas niet aan met haar vacht.
Tot nu toe heeft haar eigen trimmer en nog kunnen doen.
Ze heeft wel speciaal voer omdat mijn anderen kat op speciaal voer zit dus ze is niet anders gewent.
Voor de rest als je interesse in der hebt en je denkt dat ze de perfecte match voor je kan zijn en voor meer info kan je altijd een berichtje sturen het enige wat ik wil is een lief omgeving voor haar en dat ze goed zit.
Ze heeft moeite met vertouwen en het zal tijd koste om met haar een band op te bouwen. ( door haar trauma.
Ik vraag een vergoeding van 100 euro omdat ik niet wilt dat ze ergens komt waar ze eigelijk niet gewilt is.
Met kleine kinderen is ze niet aan te raden omdat ik alleen weet hoe ze reageert om mijn twee neefjes van 5 en 13 Jaar

Dit dier is niet meer beschikbaar.

Op dit moment is dit dier niet meer beschikbaar. Maak een nieuw zoekprofiel aan of ga naar het dashboard om je zoekprofielen te zien.

Ga naar je dashboard

Tips

Lees de adoptietips aandachtig voor je een dier adopteert.

Tips bij adoptie

Deze dieren zoeken
een nieuw thuis

1823 adoptiedieren gevonden

Bekijk ze allemaal

1823 adoptiedieren gevonden

Bekijk ze allemaal

Een huisdier zoeken dat bij je past

  • Persoonlijk contact
  • Geen handel in dieren
  • Herplaatsing honden en katten vanuit eigen omgeving
  • Zoekt de juiste match

Ontvang elke dag om 6 uur nieuwe matches in je mail. Maak een zoekprofiel gratis aan.

Zoekprofiel aanmaken

Op Verhuisdieren.nl zoek je verantwoord naar jouw ideale hond, kat of konijn

Steun de stichting

  • Ontvang notificaties van nieuwe matches
  • Bekijk contactgegevens van matches
  • Support onze stichting voor 1 jaar

Verhuisdieren.nl is een Erkend Goed Doel

  • Verschillende manieren om te doneren
  • Veel giften zijn aftrekbaar bij de belasting
  • Zet een leuke actie op touw; wij helpen!

Via Stichting Verhuisdieren herplaats je verantwoord je hond of kat; een diervriendelijk alternatief voor het dierenasiel.

Wij hebben een ANBI keurmerk. Dat betekent dat wij voldoen aan strenge kwaliteitseisen. Zo weet je zeker dat wij bijdragen aan een betere wereld voor de dieren, zorgvuldig omgaan met elke euro en verantwoording afleggen

Staat je vraag er niet tussen? Mail ons: support@verhuisdieren.nl