Ed
Ed

Ed

Verhuishond

Woonplaats

Tiel

Leeftijd

3 jaar

Geslacht

Reu

Formaat

Middel (35-55 cm)

Laatste update

09-08-2025

Contactgegevens

Maak een zoekprofiel aan om te zien of je een match bent.

Omschrijving

Met pijn in ons hart zoeken we een goed baasje voor onze hond Ed. Het is een lieve rustige hond, die graag knuffelt en kusjes geeft. Kinderen in onze buurt zijn dol op hem en hij op de kinderen. Hij kan goed een paar uur alleen zijn, hij sloopt niks, slaapt graag op de bank en kan waaks zijn. Het is een echte zonaanbidder, dus zoeken we een huisje met tuin voor hem, zodat hij in het zonnetje kan liggen. Lekker lang lopen vindt hij heerlijk en hij kan ook goed mee in de auto. Uitslapen vindt hij ook fijn en hij slaapt ook soms bij onze kinderen op bed. Hij speelt graag met de bekende honden uit onze buurt op het losloopveld, maar kan ook met veel honden niet. Hij loopt rustig mee aan de lijn, maar heeft ook momenten dat hij kan trekken.

Verhuishond Ed

Ras
Dalmatier/Boxer
Adoptiekosten
€100-€150
Reden herplaatsing
Overig

Algemene info

Geslacht
Reu
Gecastreerd
Ja
Vacht
Kortharig
Formaat
Middel (35-55 cm)

Thuissituatie

Kinderen
Ja, met alle kinderen
Katten
Onbekend
Honden
Ja
Alleen zijn
Ja, een paar uurtjes
Trappen lopen
Ja
Tuin of erf
Ja, noodzakelijk

Karakter

Beweging
Gemiddeld
Aanhankelijk
Ja
Gehoorzaam
Ja
Jachtinstinct
Nee
Allemansvriend
Ja
Speels
Ja
Waaks
Ja

Feiten

Paspoort
Ja
Gevaccineerd
Ja
Gechipt
Ja
Lichamelijke afwijkingen
Nee
Medicijnen
Nee
Speciaal voer
Nee
Gedragsproblemen
Ja
Kan in auto
Ja

Toelichting

De reden waarom wij hem willen herplaatsen is dat hij uit kan vallen naar andere honden aan de lijn en als hij losloopt kan hij flink lelijk doen tegen andere honden. In principe hoeft hij daarom ook niet weg. Maar het probleem is dat we nog een andere oudere hond hebben en die kan dus wel met alle honden overweg. Als Ed dan weer uitvalt naar een hond , gaat onze andere hond hem corrigeren en dan heb ik dus twee tekeergaande honden aan de lijn. Onze andere hond gaat er onder lijden, we kunnen niet meer met beide honden naar het water om ze los te laten, onze andere hond kan dan ook niet meer met andere honden snuffelen en spelen. En zo zijn er veel dingen wat vroeger wel kon en sinds Ed erbij is niet meer. Ook raak ik in de stress met uitlaten als we een andere hond tegenkomen, dat voelen hun ook. Want met twee sterke honden aan de lijn, is corrigeren best moeilijk. En als je alleen met Ed loopt gaat het veel beter, maar in de praktijk werkt het niet om de honden apart uit te laten. Daarom zoeken we een baasje/gezin voor hem , waar hij de enige hond is in huis. Een baasje die hem ook goed kan corrigeren en weet hoe hij hiermee moet omgaan, want Ed is verder echt een superhond.
We vragen €150 adoptiekosten, puur omdat we alleen een echt serieus baasje zoeken die er echt voor wilt gaan. We krijgen continue goede reacties over Ed als we hem uitlaten, dat hij zo mooi is. Dus willen we niet dat hij doorverkocht wordt.

Tips

Lees de adoptietips aandachtig voor je een dier adopteert.

Tips bij adoptie

Deze dieren zoeken
een nieuw thuis

2097 adoptiedieren gevonden

Bekijk ze allemaal

2097 adoptiedieren gevonden

Bekijk ze allemaal

Een huisdier zoeken dat bij je past

  • Persoonlijk contact
  • Geen handel in dieren
  • Herplaatsing honden en katten vanuit eigen omgeving
  • Zoekt de juiste match

Ontvang elke dag om 6 uur nieuwe matches in je mail. Maak een zoekprofiel gratis aan.

Zoekprofiel aanmaken

Op Verhuisdieren.nl zoek je verantwoord naar jouw ideale hond, kat of konijn

Steun de stichting

  • Ontvang notificaties van nieuwe matches
  • Bekijk contactgegevens van matches
  • Support onze stichting voor 1 jaar