

Penny
Stichting
Verhuishond
Oorsprong van dier
Griekenland
Contactgegevens
Maak een zoekprofiel aan om te zien of je een match bent.
Omschrijving
Penny is een vrolijke, enthousiaste dame die al een tijd in Nederland woont en geadopteerd is door een gezin dat heel blij met haar is, maar door tijdgebrek en drukte kunnen ze Penny niet meer geven wat ze nodig heeft en willen dan ook een nieuw baasje voor haar vinden. Penny is een vrolijke hond die dolgraag mee op stap gaat en al lekker los loopt, ze luistert goed naar haar baasje tijdens de wandeling, blijft ze in de buurt en komt gezellig zo af en toe iets lekkers halen. In huis is Penny lekker relaxed, ze ligt graag bij je en ze is een enorme knuffelaar, heeft haar eigen plekje waar ze naar de wandeling fijn gaat slapen maar komt ook graag bij je liggen. Een aandachtspunt is dat Penny het spannend vindt als er mensen op bezoek komen, daar zal dus nog aan gewerkt moeten worden. Een tuin zou fijn zijn voor Penny, daar kan ze rond scharrelen en haar energie kwijt. We willen haar dan ook niet plaatsen bij een gezin met jonge kinderen, hoewel ze dol is op de kindjes van het gezin. We zoeken ervaren hondenmensen die met haar eropuit willen gaan en haar de tijd geven om aan haar nieuwe omgeving te laten wennen.
Penny is altijd bij de dierenarts geweest voor de entingen en heeft ook haar paspoort.
Penny is altijd bij de dierenarts geweest voor de entingen en heeft ook haar paspoort.
Verhuishond Penny
Ras
Mix
Adoptiekosten
€275-€500
Reden herplaatsing
Stichting
Algemene info
Geslacht
Teef
Gecastreerd
Ja
Vacht
Langharig
Formaat
Groot (vanaf 55 cm)
Thuissituatie
Kinderen
Kinderen vanaf 12 jaar
Katten
Onbekend
Honden
Ja
Alleen zijn
Ja, een paar uurtjes
Trappen lopen
Ja
Tuin of erf
Ja, noodzakelijk
Karakter
Beweging
Gemiddeld
Aanhankelijk
Ja
Gehoorzaam
Ja
Jachtinstinct
Nee
Allemansvriend
Ja
Speels
Ja
Waaks
Nee
Feiten
Paspoort
Ja
Gevaccineerd
Ja
Gechipt
Ja
Lichamelijke afwijkingen
Nee
Medicijnen
Nee
Speciaal voer
Nee
Gedragsproblemen
Nee
Kan in auto
Ja
Toelichting
Penny is samen met haar broer en zus gevonden op Corfu, daar zwierven ze rond, de vrijwilligers van de shelter zijn gebeld om deze pups op te halen, gelukkig lieten ze zich makkelijk pakken en brachten ze naar Zwerfhonden Opvang Corfu, voor een betere toekomst. Zwerfhonden die de mazzel hebben om daar opgevangen te worden, mogen los rondlopen in de opvang, ook buiten. Vrijwilligers verzorgen de honden en er wordt veel met ze geknuffeld. Kortom, de honden leren dat mensen leuk en vriendelijk zijn. Penny is 2 jaar geleden geadopteerd net als al haar broers en zussen, voor Penny gaan we op zoek naar een ander huisje omdat er te weinig tijd is om haar genoeg aandacht te geven. Penny blijft zolang bij haar baasje totdat er een ander huisje is gevonden.
De adoptievergoeding voor Penny bedraagt 475 euro. De kosten van de sterilisatie, medische controles, vaccinaties, chip, paspoort.
De adoptievergoeding voor Penny bedraagt 475 euro. De kosten van de sterilisatie, medische controles, vaccinaties, chip, paspoort.
Hond uit buitenland?
Lees de 5 aandachtspunten waar je op moet letten met een hond uit het buitenland.
Huisdierenbijsluiter
Lees de 5 aandachtspunten waar je op moet letten met een hond uit het buitenland.
Huisdierenbijsluiter
Een huisdier zoeken dat bij je past
- Persoonlijk contact
- Geen handel in dieren
- Herplaatsing honden en katten vanuit eigen omgeving
- Zoekt de juiste match
Ontvang elke dag om 6 uur nieuwe matches in je mail. Maak een zoekprofiel gratis aan.
Zoekprofiel aanmakenOp Verhuisdieren.nl zoek je verantwoord naar jouw ideale hond, kat of konijn
Steun de stichting
- Ontvang notificaties van nieuwe matches
- Bekijk contactgegevens van matches
- Support onze stichting voor 1 jaar