Luna
Luna

Luna

Verhuiskat

Woonplaats

Hoogvliet Rotterdam

Leeftijd

3 jaar

Geslacht

Poes

Laatste update

13-08-2025

Contactgegevens

Maak een zoekprofiel aan om te zien of je een match bent.

Omschrijving

Luna is een lieve meid maar is erg wisselvallig eigenaardig. Als ze een bui heeft wilt ze het liefst op schoot en eist om geaaid te worden. Ze vindt het leuk om haar zusje te plagen en achter haar aan te rennen. Ze is geen fan van de dierenarts en kan lang chagrijnig zijn na een bezoek. Miauwen doet ze weinig. Het is een binnenkat die er wel van geniet om in de zon te zitten in de tuin maar is erg territoriaal. Ze heeft 1 a 2x per jaar last van allergische reacties (droge huid) op haar koppie en kan zichzelf open wrijven. Een kraagje en het plekje met vaseline insmeren is voldoende tot het weer weg is. Ze is super schoon houdt van een schone kattebak en is gek op snacken (natvoer). Let op! Ze een obsessie om aan plastic zakken te kauwen.

Verhuiskat Luna

Ras
Kort Europese
Adoptiekosten
€25-€50
Reden herplaatsing
Allergie

Algemene info

Geslacht
Poes
Gecastreerd
Ja
Vacht
Kortharig

Thuissituatie

Kinderen
Kinderen vanaf 12 jaar
Katten
Onbekend
Honden
Onbekend
Leefomgeving
Een afgeschermd balkon/tuin

Karakter

Aanhankelijk
Nee
Jachtinstinct
Ja
Allemansvriend
Nee
Speels
Ja

Feiten

Paspoort
Ja
Gevaccineerd
Ja
Gechipt
Ja
Lichamelijke afwijkingen
Nee
Medicijnen
Nee
Speciaal voer
Ja
Gedragsproblemen
Nee

Toelichting

Met pijn in mijn hart moet ik dit doen een bedrag aangeven is voor mij bijna onmogelijk. LUNA (en haar zusje NALA ) zijn ookmijn kinderen. Maar mijn zoon heeft dit jaar een hele zware allergie (eczeem) ontwikkeld. Ik moet kiezen tussen mijn zoon laten verhuizen (maar kan nog niet op zichzelf gaan wonen en kan heel lang duren ivm huizencrisis ) of de meiden op korte termijn afstaan. Liever wil ik niet kiezen maar het kan niet anders. Ik was van plan de meiden te houden tot ze oud werden heb mijn hele huis ook zo naar ingericht maar het mocht niet zo zijn.
Ik moet de gezondheid en leefbaarheid van mijn eigen voorop stellen.
Ik hoop dat ze beiden ( niet uitelkaar halen ) ergens terecht komen waar ze heel veel liefde en aandacht krijgen het liefst iemand die ruimte heeft om ook hun favoriete krabpaleis te plaatsen zodat het voor hun vertrouwd voelt.

Tips

Lees de adoptietips aandachtig voor je een dier adopteert.

Tips bij adoptie

Deze dieren zoeken
een nieuw thuis

2117 adoptiedieren gevonden

Bekijk ze allemaal

2117 adoptiedieren gevonden

Bekijk ze allemaal

Een huisdier zoeken dat bij je past

  • Persoonlijk contact
  • Geen handel in dieren
  • Herplaatsing honden en katten vanuit eigen omgeving
  • Zoekt de juiste match

Ontvang elke dag om 6 uur nieuwe matches in je mail. Maak een zoekprofiel gratis aan.

Zoekprofiel aanmaken

Op Verhuisdieren.nl zoek je verantwoord naar jouw ideale hond, kat of konijn

Steun de stichting

  • Ontvang notificaties van nieuwe matches
  • Bekijk contactgegevens van matches
  • Support onze stichting voor 1 jaar