Albercoc
Albercoc

Albercoc

Stichting

Verhuiskat

Woonplaats

Spanje

Leeftijd

2 jaar

Geslacht

Kater

Laatste update

19-08-2025

Oorsprong van dier

Spanje

Contactgegevens

Maak een zoekprofiel aan om te zien of je een match bent.

Omschrijving

Albercoc – rood-witte lieverd zoekt een thuis vol liefde

Albercoc is een prachtige rood-witte kater van 2 jaar oud (2023) die al als kitten in ons asiel in Spanje terechtkwam. In het begin liet hij zich absoluut niet aanraken en hield hij mensen liever op afstand. Dankzij de inzet van onze vrijwilligers heeft hij mooie stappen gemaakt: de mensen die hij kent begroet hij enthousiast en vol vertrouwen.

Hij is dol op spelen met andere katten en heeft een bijzonder grote liefde voor honden. Voor Albercoc zou een thuis met een hond dan ook ideaal zijn. Wel heeft hij, net als veel katten uit het asiel, tijd nodig om te wennen aan een nieuwe omgeving. We zoeken daarom adoptanten die begrijpen dat vertrouwen niet vanzelf komt, maar groeit met geduld, aandacht en heel veel liefde.

Wie zijn hart opent voor Albercoc, krijgt er een unieke kat bij die met de juiste begeleiding uitgroeit tot een trouwe en liefdevolle huisgenoot.

Verhuiskat Albercoc

Ras
Europese korthaar
Adoptiekosten
€100-€275
Reden herplaatsing
Stichting

Algemene info

Geslacht
Kater
Gecastreerd
Ja
Vacht
Kortharig

Thuissituatie

Kinderen
Kinderen vanaf 12 jaar
Katten
Ja
Honden
Ja
Leefomgeving
Geen voorkeur

Karakter

Aanhankelijk
Ja
Jachtinstinct
Ja
Allemansvriend
Ja
Speels
Ja

Feiten

Paspoort
Ja
Gevaccineerd
Ja
Gechipt
Ja
Lichamelijke afwijkingen
Nee
Medicijnen
Nee
Speciaal voer
Nee
Gedragsproblemen
Nee

Toelichting

Let op wanneer je reageert kan je het beste je telefoonnummer achterlaten zodat wij contact met je kunnen opnemen voor een telefonische intake. De eerstvolgende aankomst is 13 september in Tilburg of Vlijmen. Houd rekening met de ochtend, maar dit kan nog wijzigen.

Adoptiekosten zijn standaard €200 voor een kat.
Deze kosten zijn opgebouwd uit:
1x enting, chippen, ontworming, ontvlooiing, neutraliseren vanaf de leeftijd van 8 maanden en voer, snacks, kattenbakvulling, aanschaf spullen in tijden van opvang. Daarnaast worden al onze katten getest op Fiv en Felv middels een snap test. Al onze katten zijn gevaccineerd, hebben een chip en een Europees paspoort.

Er wordt eerst een telefonische intake gedaan voordat een kat geadopteerd kan worden. Dit duurt ongeveer 20 minuten.

Tips

Lees de adoptietips aandachtig voor je een dier adopteert.

Tips bij adoptie

Deze dieren zoeken
een nieuw thuis

2115 adoptiedieren gevonden

Bekijk ze allemaal

2115 adoptiedieren gevonden

Bekijk ze allemaal

Een huisdier zoeken dat bij je past

  • Persoonlijk contact
  • Geen handel in dieren
  • Herplaatsing honden en katten vanuit eigen omgeving
  • Zoekt de juiste match

Ontvang elke dag om 6 uur nieuwe matches in je mail. Maak een zoekprofiel gratis aan.

Zoekprofiel aanmaken

Op Verhuisdieren.nl zoek je verantwoord naar jouw ideale hond, kat of konijn

Steun de stichting

  • Ontvang notificaties van nieuwe matches
  • Bekijk contactgegevens van matches
  • Support onze stichting voor 1 jaar