Kate
Kate

Kate

Stichting

Verhuishond

Woonplaats

Hellendoorn

Leeftijd

3 jaar

Geslacht

Teef

Formaat

Groot (vanaf 55 cm)

Laatste update

23-08-2025

Oorsprong van dier

Italië

Contactgegevens

Maak een zoekprofiel aan om te zien of je een match bent.

Omschrijving

Kate, wat ben je prachtig, en ook nog eens mega lief. Dan ben je nog maar enorm kort in Nederland, maar je hebt al helemaal je plekje gevonden... Hoe knap.

Katy is een Italiaanse schone, met witte haarlokken en donkerbruine ogen, steelt ze ieders hart.
Je bent lief voor alles en iedereen, kleine kinderen( zie foto 3) katten, andere honden. Dat maakt Kate zo bijzonder... Van straat gehaald , en dan zo snel gewend in Nederland!!
Natuurlijk heeft Kate nog het eea te leren, daarom vragen wij van onze adoptanten genoeg tijd en geduld.
Verder plaatsen we Kate bij adoptanten met een grote omheinde tuin en groot huis. Kate heeft een schofthoogte van 62 cm. Ze zou het bv prima doen bij mensen met meerdere dieren. Bv een (woon) boerderij, want daar voelt Kaye zich echt thuis. In ieder geval, daar waar lekker de ruimte is waar Kate lekker kan rondstruinen.

We hebben al veel van soortgelijke honden als Kate met zeer veel succes geplaatst. Ze zijn binnen lekker rustig , en buiten lekker aktief.
Hoe mooi is dat.

Kate is gevonden in Vibo Valentia /Calabrie /zuid Italië . Waarschijnlijk gedumpt door haar eigenaar. Uiteraard liep ze gevaar aangereden of vergiftigd te worden, maar gelukkig is ze op tijd van straat gehaald.
Ze werd goed verzorgd door onze rescuers tot aan de grote reis naar Nederland.
Nu dus bij een fantastisch gastgezin in Hellendoorn.

Dit schrijft het gastgezin over Kate :
Kate is een lieve, sociale en onbevangen dame. Hoewel ze nooit eerder in een huis heeft gewoond, geniet ze nu al volop van gezellig binnen zijn, knuffelen en spelen met haar favoriete speeltjes. Soms pakt ze ook andere spulletjes uit huis. Alles om er een spelletje van te maken! Buiten leeft ze zich graag uit: een potje touwtrekken of vrolijk ravotten in de tuin maakt haar helemaal blij.
Kate geniet volop van haar wandelingen. Ze reageert nauwelijks op fietsers en auto’s en andere honden begroet ze vriendelijk en enthousiast. Het lopen aan de lijn gaat steeds beter: ze loopt al keurig links, al heeft ze daar nog wat begeleiding bij nodig. Aan de lange lijn leeft ze zich heerlijk uit met rennen en snuffelen.
Kate zoekt een liefdevolle baas die haar tijd, ruimte en regelmaat kan bieden. Dat geeft haar de veiligheid die ze nodig heeft om verder te groeien. Ze kan al netjes zitten en wachten op haar eten en met geduld en begeleiding leert ze graag nog veel meer.
Met Kate krijg je niet zomaar een hond, maar een trouw maatje voor het leven. Ze is geweldig!!

We plaatsen Kate bij kinderen vanaf 12 jaar. Dit ivm haar grootte.

Kortom zoeken wij adoptanten met :

▪️Genoeg tijd, geduld en ruimte.
▪️Een losloopgebied in de buurt hebben, of bereid zijn met grote regelmaat een losloopgebied willen bezoeken.
▪️ Affiniteit hebben met de buitenlandse rescue hond.

Graag ontvangen wij van u een uitgebreide mail met daarin uw motivatie, ervaring, woon en werkomstandigheden, of u kunt de vragenlijst op onze eigen website invullen. Nadat u één van beiden heeft gedaan, zullen wij telefonisch contact met u opnemen.

Verhuishond Kate

Ras
Kruising
Adoptiekosten
€275-€500
Reden herplaatsing
Stichting

Algemene info

Geslacht
Teef
Gecastreerd
Ja
Vacht
Langharig
Formaat
Groot (vanaf 55 cm)

Thuissituatie

Kinderen
Kinderen vanaf 12 jaar
Katten
Ja
Honden
Ja
Alleen zijn
Ja, een paar uurtjes
Trappen lopen
Nee
Tuin of erf
Ja, noodzakelijk

Karakter

Beweging
Gemiddeld
Aanhankelijk
Ja
Gehoorzaam
Ja
Jachtinstinct
Nee
Allemansvriend
Ja
Speels
Ja
Waaks
Nee

Feiten

Paspoort
Ja
Gevaccineerd
Ja
Gechipt
Ja
Lichamelijke afwijkingen
Nee
Medicijnen
Nee
Speciaal voer
Nee
Gedragsproblemen
Nee
Kan in auto
Ja

Toelichting

Wij vragen 500 euro voor het adopteren van één van onze honden, daarmee proberen wij een deel van de kosten te dekken. Dit bedrag is nodig voor dierenartskosten, neutralisatie (vanaf 1 jaar), vaccinaties, ontwormen, ontvlooien, een Europees paspoort, testen op buitenlandse ziekten, chippen van de hond en de kosten van vervoer naar Nederland.

Daarnaast kunt u bij ons een speciaal veiligheidstuig aanschaffen, de kosten hiervan zijn 40 euro, dit is optioneel maar we bevelen het van harte aan.
De hondjes zijn hier natuurlijk veel dingen zoals verkeer, dichtslaande containers etc. nog niet gewend, daarom is de aanschaf van een veiligheidsplicht bij ons of elders verplicht.
Safety first.

Verder hebben wij goede nazorg dmv een nascreeningsteam. Twee gedragsdeskundugen in het team, en een voedingsdeskundige. Zo kunt u ervan op aan altijd een luisterend oor te ontvangen.
Daarnaast nog twee loopgroepen, één in Hilversum, één in Hoofddorp.
Ook daar loopt deskundigheid in mee, plus mega lieve honden van onze stichting, maar ook honden die niet van onze stichting zijn... Iedereen is welkom.
Leerzaam voor de hond, leerzaam voor u!!
Hond uit buitenland?
Lees de 5 aandachtspunten waar je op moet letten met een hond uit het buitenland.
Huisdierenbijsluiter

Tips

Lees de adoptietips aandachtig voor je een dier adopteert.

Tips bij adoptie

Deze dieren zoeken
een nieuw thuis

2106 adoptiedieren gevonden

Bekijk ze allemaal

2106 adoptiedieren gevonden

Bekijk ze allemaal

Een huisdier zoeken dat bij je past

  • Persoonlijk contact
  • Geen handel in dieren
  • Herplaatsing honden en katten vanuit eigen omgeving
  • Zoekt de juiste match

Ontvang elke dag om 6 uur nieuwe matches in je mail. Maak een zoekprofiel gratis aan.

Zoekprofiel aanmaken

Op Verhuisdieren.nl zoek je verantwoord naar jouw ideale hond, kat of konijn

Steun de stichting

  • Ontvang notificaties van nieuwe matches
  • Bekijk contactgegevens van matches
  • Support onze stichting voor 1 jaar