Coco
Coco

Coco

Verhuishond

Woonplaats

Amsterdam

Leeftijd

9 jaar

Geslacht

Teef

Formaat

Klein (tot 35 cm)

Laatste update

01-10-2025

Contactgegevens

Maak een zoekprofiel aan om te zien of je een match bent.

Omschrijving

**up-date 1-10-2025**; vanwege de enorme hoeveelheid aan reacties en inmiddels een wachtlijst, heb ik haar profiel op gereserveerd gezet.

—-
Coco is een ontzettend lief, speels, super slim, gezond klein teckeltje. Ze is eigenwijs zoals teckels dat zijn en dat maakt haar leuk zoals zij is. Ze is graag in haar ontspanningsmodus, heeft vaste oplevingen om wat te spelen. Ze is graag thuis waardoor je ongestoord (ook de buren), uren weg kan blijven. Kan zichzelf heerlijk vermaken en soms nodigt ze uit om 1x met haar speeltje te gooien en dan vindt zij dat al prima. Ze is geen ochtendhond en slaapt het liefst lang uit ook al loop je zelf al druk door het huis. Ze blijft onverstoord chillen onder haar dekentje. Ze houdt totaal niet van wandelen, buiten haar eerste wandeling na haar ontwaken. Die eerste wandeling vindt zij super leuk en dan snuffelt ze er op los en is er dan weer klaar mee na ca 30 minuten. Buiten moet zij dan wel aangelijnd, want ze luistert slecht. Ik woon aan het Vondelpark, maar dat vindt Coco echt totaal niet leuk en beperkt zich tot rustige plekjes in de buurt van huis.
Thuis is zij waaks als de bel gaat, maar totaal geen "doorblaffer". Ze stopt ook met blaffen als je "stop" roept. Cocootje houdt van een rustig thuis want als het te druk wordt of wanneer er mensen in en uit lopen raakt ze overprikkelt; gaat een muur likken bijv omdat zij er dan geen raadt mee weet. Ze is nimmer agressief, maar kan wel knorrig zijn. Ze is ook geen schoothondje en zal ook nooit op schoot komen. Coco houdt ook niet van het meegesleept te worden van de ene naar de andere activiteit; lekker thuis en af en toe haar behoefte doen is voor haar al een feest. Ze is opvallend lief naar kinderen en voelt zich meer aangetrokken tot mannen dan vrouwen. Bij het uitlaten laat ze zich wel graag even aaien door vreemden. Op de fiets en in de auto vindt zij trouwen wel super leuk!

Rond 21:30 uur zet zij zelf haar avondritueeltje in; haar mandje klaarmaken, speeltjes erbij zoeken en stopt zichzelf dan in om vervolgens lekker te gaan slapen tot...

Coco is bij ons gekomen in mei 2025 voor een proef van 6 maanden. Dit ter voorkoming dat zij naar een asiel moest gaan. De periode is nu voorbij en ik zie dat zij niet tot haar recht komt in ons onstuimige huishouden. We hebben gemerkt dat onze match teveel stress oplevert; in en uitlopende pubers waar ze overigens wel dol op is. Ze houdt dan heel erg veel van haar roedel, dus dat weggaan en thuiskomen geeft haar stress. De overprikkeling is haar dan teveel. Als de voordeur eenmaal dicht blijft is alles weer ok. Dit geldt ook als je zelf weggaat; ze heeft GEEN verlatingsangst en zal niet gaan blaffen. Het is een hondje dat het liefst 1 op 1 met haar baas (voorkeur een man) is en lekker kan drentelen op haar eigen tempootje. Als je een tuin hebt dan is dat echt wel een pre want daar geniet ze enorm van haar instinct om te snuffelen naar alle lekkere luchtjes.

Het is met pijn dat ik/wij deze stap zetten, maar in het belang van het plezier en welzijn van Coco. Bij interesse graag een bericht per mail met uw contactgegevens en tijden dat u bereikbaar bent. Ik neem dan spoedig contact met u op.

Verhuishond Coco

Ras
Kaninchen dwergteckel
Adoptiekosten
Geen
Reden herplaatsing
Overig

Algemene info

Geslacht
Teef
Gecastreerd
Ja
Vacht
Kortharig
Formaat
Klein (tot 35 cm)

Thuissituatie

Kinderen
Ja, met alle kinderen
Katten
Onbekend
Honden
Onbekend
Alleen zijn
Ja, een paar uurtjes
Trappen lopen
Ja
Tuin of erf
Nee, niet noodzakelijk

Karakter

Beweging
Weinig actief
Aanhankelijk
Nee
Gehoorzaam
Nee
Jachtinstinct
Ja
Allemansvriend
Ja
Speels
Ja
Waaks
Ja

Feiten

Paspoort
Ja
Gevaccineerd
Ja
Gechipt
Ja
Lichamelijke afwijkingen
Nee
Medicijnen
Nee
Speciaal voer
Nee
Gedragsproblemen
Ja
Kan in auto
Ja

Toelichting

Ik zoek een lief, geduldig en rustig huis voor Coco. Dat is het belangrijkste voor ons. Maarrrr....

Om teleurstellingen voor jou en ongemak voor Coco te voorkomen hieronder een samenvatting voor het meest succesvolle profiel van een nieuw baasje;
- geen (druk) gezin met kinderen; Coco vindt in- en uitlopende, rennende kinderen ontzettend stressvol (dat is namelijk het enige probleem als reden voor herplaatsing)
- hoewel ze overal bij wil zijn, vindt ze geaaid worden in het begin spannend en is zij onzeker en dat is vooral niet wenselijk met kinderen (ze bijt nooit, maar laat het zeker wel merken en dat ziet er spannend uit). Door de groeiende band tussen jou en Coco komt dit later helemaal goed. Dit heeft echt tijd nodig.
- ivm situatie niet geaaid willen worden; ik ben hiervoor naar de dierenarts geweest voor een fysiek onderzoek maar zij had geen bevindingen voor fysiek ongemak. Mogelijke oorzaak zou in haar geval dus stress kunnen zijn.
- 1-op-1 met een man werkt het beste
- je hoeft totaal niet actief te zijn want Coco is dat in ieder geval (liever) niet...
- hoe rustiger jij bent, hoe chiller Coco zal zijn
- ikzelf heb altijd labradors gehad en kan je verzekeren dat bekendheid met het ras echt belangrijk is, want om haar vertrouwen te winnen zal je heel veel geduld en respect voor haar ruimte moeten hebben.

Voor herplaatsing van Coco vragen wij Euro 275,00 inclusief paspoort, up-to-date vaccinaties, mandje, ca 25 kg brokjes, speeltjes en haar dekentjes, riem, tuigje.

Bij een geslaagde plaatsing gaat 10% van het bedrag naar Verhuisdieren.nl.

Tips

Lees de adoptietips aandachtig voor je een dier adopteert.

Tips bij adoptie

Geen contact?

Als je geen contact krijgt met de eigenaar of het dier al geplaatst is.

Profiel melden

Deze dieren zoeken
een nieuw thuis

2129 adoptiedieren gevonden

Bekijk ze allemaal

2129 adoptiedieren gevonden

Bekijk ze allemaal

Een huisdier zoeken dat bij je past

  • Persoonlijk contact
  • Geen handel in dieren
  • Herplaatsing honden en katten vanuit eigen omgeving
  • Zoekt de juiste match

Ontvang elke dag om 6 uur nieuwe matches in je mail. Maak een zoekprofiel gratis aan.

Zoekprofiel aanmaken

Op Verhuisdieren.nl zoek je verantwoord naar jouw ideale hond, kat of konijn

Steun de stichting

  • Ontvang notificaties van nieuwe matches
  • Bekijk contactgegevens van matches
  • Support onze stichting voor 1 jaar