Lola

Verhuiskat

Woonplaats

Amsterdam

Leeftijd

2 jaar

Geslacht

Poes

Laatste update

04-10-2025

Contactgegevens

Maak een zoekprofiel aan om te zien of je een match bent.

Omschrijving

Lola is een speelse, intelligente Bengaalse poes van 2 jaar. Ze is van karakter heel nieuwsgierig en actief. Ze loopt vaak achter me aan om te kijken wat ik aan het doen ben. Ze zal altijd in kartonnen dozen en tassen willen kruipen en wil alles onderzoeken. Ze houdt ontzettend van spelen en stoeien en is heel atletisch. Ze speelt graag met een veer aan een hengel en kan zelfs apporteren als ze er zin in heeft. In de avond komt ze bij je liggen, vooral als ze onder een dekentje kan kruipen vindt ze dit heerlijk.

Ik heb haar getraind om in een harnasje naar buiten te gaan maar in Amsterdam kan ze niet alleen naar buiten. Ik zoek voor haar een huis waarbij ze meer bewegingsvrijheid heeft en idealiter naar buiten kan op een gegeven moment. Ze mist een speelmaatje en zou het goed doen in een huis met meer mensen en eventueel andere katten. Ik ben te weinig thuis om haar genoeg te stimuleren. Ik merk dat ze zich verveelt en vaak om aandacht vraagt als ik thuis ben.

Ze heeft een stamboom, is gesteriliseerd en volledig ingeënt. Het bengaalse ras verliest bijna geen haar en zal minder katten allergie veroorzaken. Bengalen zijn vrij vocaal dus Lola zal ook af en toe tegen je miauwen.

Heb je interesse dan kun je Lola een keertje opzoeken in Amsterdam om kennis te maken. Stuur me een berichtje om een afspraak te maken of om elkaar te leren kennen via een videocall.

Verhuiskat Lola

Ras
Bengaal
Adoptiekosten
€25-€50
Reden herplaatsing
Tijdgebrek

Algemene info

Geslacht
Poes
Gecastreerd
Ja
Vacht
Kortharig

Thuissituatie

Kinderen
Ja, met alle kinderen
Katten
Onbekend
Honden
Onbekend
Leefomgeving
Vrij naar buiten

Karakter

Aanhankelijk
Nee
Jachtinstinct
Ja
Allemansvriend
Ja
Speels
Ja

Feiten

Paspoort
Ja
Gevaccineerd
Ja
Gechipt
Ja
Lichamelijke afwijkingen
Nee
Medicijnen
Nee
Speciaal voer
Nee
Gedragsproblemen
Nee

Toelichting

Lola is een heel actieve kat en ik ben niet voldoende thuis om haar genoeg te stimuleren. Ik gun haar een huis met meer speelmaatjes (katten, baasjes of kinderen) die haar de aandacht kunnen geven die ze verdient.

Ik vraag voor de adoptie 50 EURO als kleine vergoeding voor de spulletjes en om zeker te weten dat de adoptie serieus is. Ik vind het belangrijk dat ze in een warm thuis terecht komt waar ze gelukkig verder kan.

Bij de adoptie krijg je de volledige stamboom, de kattenbak, haar reismandje, Lola's speelgoed en het voer dat ik nog over heb.

Tips

Lees de adoptietips aandachtig voor je een dier adopteert.

Tips bij adoptie

Deze dieren zoeken
een nieuw thuis

2125 adoptiedieren gevonden

Bekijk ze allemaal

2125 adoptiedieren gevonden

Bekijk ze allemaal

Een huisdier zoeken dat bij je past

  • Persoonlijk contact
  • Geen handel in dieren
  • Herplaatsing honden en katten vanuit eigen omgeving
  • Zoekt de juiste match

Ontvang elke dag om 6 uur nieuwe matches in je mail. Maak een zoekprofiel gratis aan.

Zoekprofiel aanmaken

Op Verhuisdieren.nl zoek je verantwoord naar jouw ideale hond, kat of konijn

Steun de stichting

  • Ontvang notificaties van nieuwe matches
  • Bekijk contactgegevens van matches
  • Support onze stichting voor 1 jaar