Bagel
Bagel

Bagel

Stichting

Verhuishond

Woonplaats

Hilversum

Leeftijd

9 maand(en)

Geslacht

Teef

Formaat

Klein (tot 35 cm)

Laatste update

13-01-2026

Oorsprong van dier

Italië

Contactgegevens

Maak een zoekprofiel aan om te zien of je een match bent.

Omschrijving

Bagel verblijft in een liefdevol opvanggezin in Hilversum . Deze lieverd heeft zich ongelooflijk snel aangepast in Nederland en is al klaar om naar haar forever gouden mandje te gaan.
Ze was gereserveerd, echter door privé omstandigheden kon de adoptie niet doorgaan, waar wij alle begrip voor hebben

Bagel is een jonge hondje zoals een jong hondje hoort te zijn, nieuwsgierig, blij, ondeugend en speels. Zij vindt het heerlijk om te knuffelen, te spelen met haar opvangouders en is blij en onbevangen van karakter.

Bagel vindt het huiselijk leven heerlijk. Zij geniet van haar vele mandjes, de warmte en de aandacht die zij krijgt van haar liefdevolle opvangouders, zij is echt een knuffelkont. Ze vindt het heerlijk om trekspelletjes te doen en ook trots rond te lopen met speeltjes in haar bekje.
Bagel wil graag leren en is een mensgericht hondje, Bagel is ook al zindelijk. Bezoek wordt door haar vriendelijke en enthousiast begroet, Naar kinderen toe is zij ook erg vriendelijk en speels. Bagel kan al heel even alleen thuis zijn, maar dit moet uiteraard nog verder uitgebouwd worden!!!

Aan de lijn lopen gaat ook al goed, zij treedt de wereld met veel plezier en nieuwsgierigheid tegemoet. Wel loopt ze met een speciale trainingslijn
Bagel vindt wandelen heerlijk en schrikt niet van verkeer of andere geluiden op straat. Als zij andere honden ziet tijdens de wandeling vindt zij dit erg leuk en wil graag met ze spelen. Bagel kan in veilige gebieden al wat los lopen. Maar het is wel een Beagle, dus gaat lekker haar neus achterna. Als ze losloopt is ze vriendelijk naar alles en iedereen en vindt het op het hondenveld heerlijk om te spelen met andere honden. Bagel heeft adoptanten nodig die houden van lekker lang wandelen. Mee in de auto is geen probleem voor haar, zij is niet wagenziek.

Kortom Bagel is een hondje zonder rugzakje en is een ontzettend lieve, mensgerichte en slimme jonge hond die klaar is voor haar forever home.

Wij zoeken nu sportieve adoptanten die of veel ervaring hebben met" jachthonden", of adoptanten die een goede jachttraining willen gaan doen. Uiteraard ook adoptanten met veel tijd en geduld, want Bagel is nog maar kort in Nederland. Een losloopgebied is fijn, wel omheind,, wel zo veilig.
Een rustig huishouden is fijn, met of zonder andere hond, die rustig is maar wel speels, helemaal super, maar geen must.

Achtergrond: Bagel werd alleen gevonden op straat, in Sicilië ze is hier gedumpt en was op zoek naar eten. Dat ze een huis heeft gehad is overduidelijk, gezien haar sociale karakter.

Uiteraard is Bagel gevaccineerd, gechipt, en in het bezit van een Europees paspoort.

Bent u die fantastische adoptant voor Bagel, stuurt u ons dan een uitgebreide mail met daarin uw motivatie, ervaring, woon en werkomstandigheden of vult u onze vragenlijst in op onze website. Na deze mail zullen wij telefonisch contact met u opnemen, vergeet daarom niet uw telefoonnummer te vermelden!!!!

Verhuishond Bagel

Ras
Kruising Beagle
Adoptiekosten
€275-€500
Reden herplaatsing
Stichting

Algemene info

Geslacht
Teef
Gecastreerd
Nee
Vacht
Kortharig
Formaat
Klein (tot 35 cm)

Thuissituatie

Kinderen
Kinderen vanaf 12 jaar
Katten
Nee
Honden
Ja
Alleen zijn
Ja, een paar uurtjes
Trappen lopen
Ja
Tuin of erf
Ja, noodzakelijk

Karakter

Beweging
Gemiddeld
Aanhankelijk
Ja
Gehoorzaam
Ja
Jachtinstinct
Nee
Allemansvriend
Ja
Speels
Ja
Waaks
Nee

Feiten

Paspoort
Ja
Gevaccineerd
Ja
Gechipt
Ja
Lichamelijke afwijkingen
Nee
Medicijnen
Nee
Speciaal voer
Nee
Gedragsproblemen
Nee
Kan in auto
Ja

Toelichting

Wij vragen 500 euro voor het adopteren van één van onze honden, daarin proberen wij een deel van de kosten te dekken Verder verplichten wij een veiligheidstuig. Deze kunt u zelf aanschaffen, of via de stichting ( safety first). Het tuig inclusief lijn kost €40,-
De €500,- is nodig voor dierenartskosten, neutralisatie (vanaf 1 jaar), vaccinaties, ontwormen, ontvlooien, een Europees paspoort, testen op buitenlandse ziekten, chippen van de hond en de kosten van vervoer naar Nederland.
Hond uit buitenland?
Lees de 5 aandachtspunten waar je op moet letten met een hond uit het buitenland.
Huisdierenbijsluiter

Tips

Lees de adoptietips aandachtig voor je een dier adopteert.

Tips bij adoptie

Deze dieren zoeken
een nieuw thuis

1795 adoptiedieren gevonden

Bekijk ze allemaal

1795 adoptiedieren gevonden

Bekijk ze allemaal

Een huisdier zoeken dat bij je past

  • Persoonlijk contact
  • Geen handel in dieren
  • Herplaatsing honden en katten vanuit eigen omgeving
  • Zoekt de juiste match

Ontvang elke dag om 6 uur nieuwe matches in je mail. Maak een zoekprofiel gratis aan.

Zoekprofiel aanmaken

Op Verhuisdieren.nl zoek je verantwoord naar jouw ideale hond, kat of konijn

Steun de stichting

  • Ontvang notificaties van nieuwe matches
  • Bekijk contactgegevens van matches
  • Support onze stichting voor 1 jaar