Figo
Figo

Figo

Verhuiskat

Stichting
Woonplaats

Spanje

Leeftijd

4 maand(en)

Geslacht

Kater

Laatste update

05-07-2026

Oorsprong

Spanje

Contactgegevens

Maak een zoekprofiel aan om te zien of je een match bent.

Omschrijving

🧡 Hoi, ik ben Figo 🧡

Ik ben de knappe roodharige broer van Woody en Ziggy en net als zij ben ik ongeveer 3 maanden oud. Ook ik verblijf momenteel in een Spaans asiel, waar ze hebben ontdekt dat ik niet alleen een prachtige kleur heb, maar ook een heel lief karakter 😉🐾

Mijn broers en ik zijn opgehaald bij mensen. Omdat we nog niet gevaccineerd waren, moesten we eerst een tijdje in quarantaine verblijven. Inmiddels heb ik mijn eerste vaccinatie gehad en doen de vrijwilligers er alles aan om mij te laten ontdekken hoe leuk mensen eigenlijk zijn. Er wordt geknuffeld, gespeeld en vooral heel veel aandacht aan ons besteed 💛

Ik ben een lieve, sociale en nieuwsgierige kitten die graag de wereld wil ontdekken. Soms kijk ik eerst even de kat uit de boom, maar mijn nieuwsgierigheid wint het...

Verhuiskat Figo

Ras
Europese korthaar
Adoptiekosten
€100-€275
Reden herplaatsing
Stichting

Algemene info

Geslacht
Kater
Gecastreerd
Nee
Vacht
Kortharig

Thuissituatie

Kinderen
Ja, met alle kinderen
Katten
Ja
Honden
Ja
Leefomgeving
Geen voorkeur

Karakter

Aanhankelijk
Ja
Jachtinstinct
Ja
Allemansvriend
Ja
Speels
Ja

Feiten

Paspoort
Ja
Gevaccineerd
Ja
Gechipt
Ja
Lichamelijke afwijkingen
Nee
Medicijnen
Nee
Speciaal voer
Nee
Gedragsproblemen
Nee

Toelichting

Adoptieprocedure:
Wanneer je reageert, laat dan altijd je telefoonnummer achter. Wij nemen dan contact met je op voor een telefonische intake van ongeveer 20 minuten. Zonder intake kan er geen kat geadopteerd worden.

---

Adoptiekosten
De adoptiekosten bedragen standaard €225 per kat.

Deze kosten zijn inclusief:

1x enting (vaccinatie)

chippen en Europees paspoort

ontworming en ontvlooiing

neutralisatie (vanaf 8 maanden)

voer, snacks, kattenbakvulling en benodigde spullen tijdens de opvang

Fiv/Felv-test (via een snap test)

Bij volwassen katten vindt de Fiv/Felv-test idealiter plaats tijdens de castratie/sterilisatie, omdat er dan bloed kan worden afgenomen. Bij kittens wordt de test op een andere manier uitgevoerd, omdat prikken lastiger is. Houd er rekening mee dat de testresultaten bij kittens daardoor minder betrouwbaar zijn.

Alle katten die ter adoptie worden aangeboden, zijn volledig gevaccineerd, gechipt en hebben een Europees paspoort. Aankomsten zijn in Tilburg of Vlijmen.

De dierenarts- en transportkosten om onze honden/katten verantwoord naar Nederland te laten komen zijn flink gestegen. Wil je onze stichting (dus NIET Verhuisdieren, maar de stichting die het dier naar NL haalt) helpen de dieren goed kunnen blijven verzorgen en vervoeren, dan kun je een VRIJWILLIGE extra bijdrage doen van €50,- als je de adoptiekosten betaalt.

Tips

Lees de adoptietips aandachtig voor je een dier adopteert.

Tips bij adoptie

Deze dieren zoeken
een nieuw thuis

2231 adoptiedieren gevonden

Bekijk ze allemaal

2231 adoptiedieren gevonden

Bekijk ze allemaal

Een huisdier zoeken dat bij je past

  • Persoonlijk contact
  • Geen handel in dieren
  • Herplaatsing honden en katten vanuit eigen omgeving
  • Zoekt de juiste match

Ontvang elke dag om 6 uur nieuwe matches in je mail. Maak een zoekprofiel gratis aan.

Zoekprofiel aanmaken

Op Verhuisdieren.nl zoek je verantwoord naar jouw ideale hond, kat of konijn

Steun de stichting

  • Ontvang notificaties van nieuwe matches
  • Bekijk contactgegevens van matches
  • Support onze stichting voor 1 jaar

Verhuisdieren.nl is een Erkend Goed Doel

  • Verschillende manieren om te doneren
  • Veel giften zijn aftrekbaar bij de belasting
  • Zet een leuke actie op touw; wij helpen!

Via Stichting Verhuisdieren herplaats je verantwoord je hond of kat; een diervriendelijk alternatief voor het dierenasiel.

Wij hebben een ANBI keurmerk. Dat betekent dat wij voldoen aan strenge kwaliteitseisen. Zo weet je zeker dat wij bijdragen aan een betere wereld voor de dieren, zorgvuldig omgaan met elke euro en verantwoording afleggen

Staat je vraag er niet tussen? Mail ons: support@verhuisdieren.nl