Milo
Milo
Milo
Milo

Milo

Verhuiskat

Woonplaats

Leiden

Leeftijd

2 jaar

Geslacht

Kater

Laatste update

27-10-2026

Oorsprong

Nederland

Contactgegevens

Maak een zoekprofiel aan om te zien of je een match bent.

Omschrijving

🐾 Met pijn in mijn hart zoek ik een gouden mandje voor mijn lieve Milo ❤️

Dit is Milo, een kater van 2 jaar oud. Hij is gecastreerd, gevaccineerd en gechipt. Uiteraard is hij ook ontvlooid en ontwormd.

Milo is een echte kroelkont! 🥰 Als hij thuis is, komt hij heerlijk bij je op de bank liggen en soms kruipt hij zelfs lekker in je nek om dicht bij je te zijn. Hij houdt van gezelligheid en aandacht en is een ontzettend lieve knuffelkat.

Milo is ook een echte buitenkat. Hij gaat graag op avontuur en kan soms een paar uurtjes op pad zijn. Daarom zoek ik voor hem een huisje waar hij, wanneer hij daar gewend is, veilig naar buiten kan. 🐾

Helaas moet ik met pijn in mijn hart op zoek naar een nieuw thuis voor Milo. 💔 Ik heb zelf nog twee poezen, die ik al had voordat Milo bij ons...

Verhuiskat Milo

Ras
Normale kat
Adoptiekosten
€50-€100
Reden herplaatsing
Klikt niet met andere huisdieren

Algemene info

Geslacht
Kater
Gecastreerd
Ja
Vacht
Kortharig

Thuissituatie

Kinderen
Ja, met alle kinderen
Katten
Ja
Honden
Ja
Leefomgeving
Vrij naar buiten

Karakter

Aanhankelijk
Ja
Jachtinstinct
Ja
Allemansvriend
Ja
Speels
Ja

Feiten

Paspoort
Ja
Gevaccineerd
Ja
Gechipt
Ja
Lichamelijke afwijkingen
Nee
Medicijnen
Nee
Speciaal voer
Nee
Gedragsproblemen
Nee

Toelichting

Helaas moet ik met pijn in mijn hart op zoek naar een nieuw thuis voor Milo. 💔 Ik heb zelf nog twee poezen, die ik al had voordat Milo bij ons kwam wonen. Ik heb het de afgelopen twee jaar geprobeerd om het voor iedereen fijn te laten werken, maar helaas merk ik dat één van mijn poezen steeds ongelukkiger wordt door de aanwezigheid van Milo.

Milo kan soms wat dominant zijn tegenover haar. Hij valt haar niet daadwerkelijk aan, maar laat wel duidelijk merken dat hij de baas wil zijn. Hierdoor voelt mijn poes zich steeds minder op haar gemak en dat vind ik ontzettend verdrietig om te zien.

Deze beslissing neem ik absoluut niet zomaar. Ik wil dat al mijn dieren zich veilig, ontspannen en gelukkig voelen in hun eigen huis. Daarom denk ik dat Milo ergens anders, waar hij alle ruimte en aandacht krijgt, beter tot zijn recht kan komen. ❤️

Tips

Lees de adoptietips aandachtig voor je een dier adopteert.

Tips bij adoptie

Deze dieren zoeken
een nieuw thuis

2229 adoptiedieren gevonden

Bekijk ze allemaal

2229 adoptiedieren gevonden

Bekijk ze allemaal

Een huisdier zoeken dat bij je past

  • Persoonlijk contact
  • Geen handel in dieren
  • Herplaatsing honden en katten vanuit eigen omgeving
  • Zoekt de juiste match

Ontvang elke dag om 6 uur nieuwe matches in je mail. Maak een zoekprofiel gratis aan.

Zoekprofiel aanmaken

Op Verhuisdieren.nl zoek je verantwoord naar jouw ideale hond, kat of konijn

Steun de stichting

  • Ontvang notificaties van nieuwe matches
  • Bekijk contactgegevens van matches
  • Support onze stichting voor 1 jaar

Verhuisdieren.nl is een Erkend Goed Doel

  • Verschillende manieren om te doneren
  • Veel giften zijn aftrekbaar bij de belasting
  • Zet een leuke actie op touw; wij helpen!

Via Stichting Verhuisdieren herplaats je verantwoord je hond of kat; een diervriendelijk alternatief voor het dierenasiel.

Wij hebben een ANBI keurmerk. Dat betekent dat wij voldoen aan strenge kwaliteitseisen. Zo weet je zeker dat wij bijdragen aan een betere wereld voor de dieren, zorgvuldig omgaan met elke euro en verantwoording afleggen

Staat je vraag er niet tussen? Mail ons: support@verhuisdieren.nl