Snoopy

Stichting

Verhuishond

Didam

1 jaar

Reu

Middel (35-70 cm)

16-02-2020

Roemenië


Contactgegevens

Ben je uitgesnuffeld en wil je serieus opzoek naar een huisdier?

Maak een zoekprofiel aan

Omschrijving

Snoopy is nu in Nederland. Dit is zijn verhaal toen hij nog in het asiel in Roemenië was:

Het eerste dat je ziet als je naar het verblijf van Snoopy loopt is zijn neusje. Met zijn lieve snoetje tegen het hek gedrukt kijkt hij nieuwsgierig naar de mensen en probeert aandacht of een aaitje te krijgen. Snoopy doet zijn naam eer aan, hij is echt een lieverdje, een snoepje. Hij is een brave hond want als je dan het verblijf binnen komt, komt hij voorzichtig, met zijn staartje aan het kwispelen, naar je toe. Hij is dan bescheiden en gedraagt zich echt heel netjes en springt niet tegen je aan, maar is wel heel blij dat je hem komt bezoeken.
Snoopy is ongeveer 1 jaar oud en ongeveer 50 centimeters groot. Hij is door dierenbeschermers op straat in de plaats Margitha in Roemenië gevonden. Daarna is hij naar het asiel van onze stichting in Sisterea gebracht. Snoopy heeft een heel zacht karakter, hij is lief en vriendelijk. Met zijn soortgenootjes in het asiel kan hij goed overweg en speelt hij graag. Hij maakt het beste van zijn verblijf in het asiel, maar zoals elke hond, wil Snoopy natuurlijk ook het liefst een eigen plekje bij eigen baasjes. Hij zal nog wel moeten leren hoe het leven in elkaar zit voor een normale huishond. Maar Snoopy is slim en wil graag wil leren. En misschien heeft hij al wat vaardigheden onder de knie, wie weet heeft hij voordat hij op straat gevonden is, wel ooit een huisje gehad.

Snoopy is gecastreerd, gevaccineerd, gechipt en heeft een Europees dierenpaspoort.

Snoopy is nu in Nederland, dus kom hem bezoeken!

Neem bij interesse in Snoopy svp zelf contact met ons op.

Over de hond Snoopy

€275-€350
Stichting

Algemene info

Reu
Ja
Kortharig
Middel (35-70 cm)

Thuissituatie

Kinderen vanaf 5 jaar
Onbekend
Ja
Ja, een paar uurtjes
Ja
Nee, niet noodzakelijk

Karakter

Gemiddeld
Ja
Nee
Ja
Nee
Ja
Nee

Feiten

Ja
Ja
Ja
Nee
Nee
Nee
Nee
Ja

Toelichting

Het adoptiebedrag van 295 euro is een tegemoetkoming in de kosten zoals o.a. sterilisatie/castratie, de reis naar Nederland, Europees hondenpaspoort, chip en entingen. De stichting heeft geen winstoogmerk

Combined Shape Created with Sketch. Hond uit buitenland?
Lees de 5 aandachtspunten waar je op moet letten met een hond uit het buitenland.
Huisdierenbijsluiter

Matchen jullie twee?

Om te kunnen zien of je met dit dier matcht, maak je eerst een zoekprofiel aan en word je supporter.

Zoekprofiel aanmaken

Tips

Lees de adoptietips aandachtig voor je een dier adopteert

Tips bij adoptie

Via Verhuisdieren zoek je verantwoord naar jouw ideale hond, kat of konijn

Steun de stichting

  • Ontvang notificaties van nieuwe matches
  • Bekijk contactgegevens van matches
  • Support onze stichting voor 1 jaar

Verhuisdieren.nl is een Erkend Goed Doel

  • Verschillende manieren om te doneren
  • Veel giften zijn aftrekbaar bij de belasting
  • Zet een leuke actie op touw; wij helpen!

Via Stichting Verhuisdieren herplaats je verantwoord je hond of kat; een diervriendelijk alternatief voor het dierenasiel.

Wij hebben een ANBI keurmerk. Dat betekent dat wij voldoen aan strenge kwaliteitseisen. Zo weet je zeker dat wij bijdragen aan een betere wereld voor de dieren, zorgvuldig omgaan met elke euro en verantwoording afleggen

Staat je vraag er niet tussen? Mail ons: support@verhuisdieren.nl