Thea

Stichting

Oppashond – Gastgezin

Oostvoorne

11 maanden

16-06-2020

Griekenland


Contactgegevens

Ben je uitgesnuffeld en wil je serieus opzoek naar een huisdier?

Maak een zoekprofiel aan

Omschrijving

*** huidige verblijfplaats Griekenland ***

Help een hond uit het buitenland aan een mooie toekomst. Neem Thea in huis!

Geslacht: teef, gesteriliseerd
Geboren: september 2019 (schatting)

Ontmoet Thea, die zielsalleen in een kennel verblijft. Er is simpelweg geen tijd om te proberen hoe ze met de andere honden is, al verblijft ze hier alweer een tijdje. Ze is wel dol op mensen, knuffelt graag en vindt het heerlijk om samen naar buiten te gaan.

Thea is door een Griekse man gevonden en uiteindelijk naar de shelter gebracht. Hier wacht ze alleen in een kennel totdat iemand haar een kans geeft. En dit duurt alweer een tijdje. Misschien is ze te rustig en te onopvallend en lopen potentiële baasjes zo aan haar voorbij.

Eenmaal uit haar kennel, verandert Thea in een energieke viervoeter. Ze geniet van het uitje en vindt het duidelijk heerlijk om met mensen te wandelen. Ze kijkt voortdurend naar haar tweebenige metgezellen en is altijd in voor een knuffel.

Er is nog veel onbekend over Thea. Wat ze heeft meegemaakt, hoe ze met andere dieren is en of ze met kinderen kan. En dat is jammer, want zo kwijnt deze dame langzaam weg en raakt ze in vergetelheid, zoals zoveel honden die in shelters zitten.

Maar misschien wil jij haar die gouden kans geven?

Het opvangen van een van onze Griekjes is geen proefperiode om te zien of de hond bevalt. Zodra er een geschikte adoptie-aanvraag voor het dier is, zal hij/zij geadopteerd worden. Maar natuurlijk mag ook het gastgezin zelf een aanvraag voor adoptie doen.
 
Een gastgezin is NIET verantwoordelijk voor eventuele medische kosten. En bij vragen en problemen staat jouw contactpersoon van onze stichting altijd voor je klaar. Onze Griekse honden voldoen aan de wettelijke eisen wat betreft paspoort, chip, inentingen en gezondheidscheck.
 
Samen kunnen we zwerfhonden een kans geven!
 
Heb je interesse? Stuur ons een mail! Onze vrijwilligers hebben veelal nog een reguliere baan, waardoor het vaak niet mogelijk is de telefoon te beantwoorden. Wij reageren altijd binnen 24 uur op berichten. Geen mail ontvangen? Check dan je spambox/ongewenste email map. 

Over de hond Thea

Kruising
bij oppas thuis

Periode

    Vanaf januari 2020

Wensen

Nee, niet noodzakelijk
Nee, ik zoek een vrijwilliger
Nee, niet noodzakelijk

Thuissituatie

Onbekend
Onbekend
Kinderen vanaf 5 jaar
Combined Shape Created with Sketch. Hond uit buitenland?
Lees de 5 aandachtspunten waar je op moet letten met een hond uit het buitenland.
Huisdierenbijsluiter

Matchen jullie twee?

Om te kunnen zien of je met dit dier matcht, maak je eerst een zoekprofiel aan en word je supporter.

Zoekprofiel aanmaken

Tips

Lees de adoptietips aandachtig voor je een dier adopteert.

Tips bij adoptie

Via Verhuisdieren zoek je verantwoord naar jouw ideale hond, kat of konijn

Steun de stichting

  • Ontvang notificaties van nieuwe matches
  • Bekijk contactgegevens van matches
  • Support onze stichting voor 1 jaar

Verhuisdieren.nl is een Erkend Goed Doel

  • Verschillende manieren om te doneren
  • Veel giften zijn aftrekbaar bij de belasting
  • Zet een leuke actie op touw; wij helpen!

Via Stichting Verhuisdieren herplaats je verantwoord je hond of kat; een diervriendelijk alternatief voor het dierenasiel.

Wij hebben een ANBI keurmerk. Dat betekent dat wij voldoen aan strenge kwaliteitseisen. Zo weet je zeker dat wij bijdragen aan een betere wereld voor de dieren, zorgvuldig omgaan met elke euro en verantwoording afleggen

Staat je vraag er niet tussen? Mail ons: support@verhuisdieren.nl

icon-arrow-left Created with Sketch.