Max

Stichting

Oppashond – Gastgezin

Oostvoorne

2 jaar

14-07-2020

Griekenland


Contactgegevens

Ben je uitgesnuffeld en wil je serieus opzoek naar een huisdier?

Maak een zoekprofiel aan

Omschrijving

*** huidige verblijfplaats Griekenland ***

Help een hond uit het buitenland aan een mooie toekomst. Neem Max in huis!

Geslacht: reu, gecastreerd
Geboren: maart 2018 (schatting)

Max is geboren in een shelter en werd geadopteerd door een Griekse familie. Maar ja, pups worden groot en dan zijn ze ineens minder schattig. Max kwam retour en is nooit meer weggegaan. En dat terwijl deze vrolijkerd zo naar een eigen familie verlangt.

Als pup heeft Max mogen proeven van het leven als Griekse huishond. Hij vond het heerlijk, maar zijn baasje vond hem leuker toen hij nog klein en schattig was. Dus Max werd teruggebracht naar de shelter waar hij ooit geboren was. Ondanks dat hij zo zijn best doet om te laten zien hoe leuk hij is, wacht hij nu al een tijd op die tweede kans.

Max is de clown van de shelter. Hij doet er alles aan om de ogen op hem gericht te krijgen. Hij springt tegen mensen op, gaat op hun voeten liggen; alles wordt uit de kast gehaald voor aandacht. Het is een vrolijke snuiter, die actief en lief is en sterk.

Max meet zo’n 45cm hoog en weegt pakweg 25kg. Hij kan goed met teefjes en andere, rustige reuen. Ondanks dat Max dol op mensen is, zal hij vanwege het springen het beste passen bij een gezin met wat oudere kinderen; een familie die consequent en lekker actief is.

Is Max een match voor jou?

Het opvangen van een van onze Griekjes is geen proefperiode om te zien of de hond bevalt. Zodra er een geschikte adoptie-aanvraag voor het dier is, zal hij/zij geadopteerd worden. Maar natuurlijk mag ook het gastgezin zelf een aanvraag voor adoptie doen.
 
Een gastgezin is NIET verantwoordelijk voor eventuele medische kosten. En bij vragen en problemen staat jouw contactpersoon van onze stichting altijd voor je klaar. Onze Griekse honden voldoen aan de wettelijke eisen wat betreft paspoort, chip, inentingen en gezondheidscheck.
 
Samen kunnen we zwerfhonden een kans geven!
 
Heb je interesse? Stuur ons een mail! Onze vrijwilligers hebben veelal nog een reguliere baan, waardoor het vaak niet mogelijk is de telefoon te beantwoorden. Wij reageren altijd binnen 24 uur op berichten. Geen mail ontvangen? Check dan je spambox/ongewenste email map. 

Over de hond Max

Kruising
bij oppas thuis

Periode

    Vanaf juni 2020

Wensen

Nee, niet noodzakelijk
Nee, ik zoek een vrijwilliger
Nee, niet noodzakelijk

Thuissituatie

Onbekend
Ja
Kinderen vanaf 5 jaar
Combined Shape Created with Sketch. Hond uit buitenland?
Lees de 5 aandachtspunten waar je op moet letten met een hond uit het buitenland.
Huisdierenbijsluiter

Matchen jullie twee?

Om te kunnen zien of je met dit dier matcht, maak je eerst een zoekprofiel aan en word je supporter.

Zoekprofiel aanmaken

Tips

Lees de adoptietips aandachtig voor je een dier adopteert.

Tips bij adoptie

Via Verhuisdieren zoek je verantwoord naar jouw ideale hond, kat of konijn

Steun de stichting

  • Ontvang notificaties van nieuwe matches
  • Bekijk contactgegevens van matches
  • Support onze stichting voor 1 jaar

Verhuisdieren.nl is een Erkend Goed Doel

  • Verschillende manieren om te doneren
  • Veel giften zijn aftrekbaar bij de belasting
  • Zet een leuke actie op touw; wij helpen!

Via Stichting Verhuisdieren herplaats je verantwoord je hond of kat; een diervriendelijk alternatief voor het dierenasiel.

Wij hebben een ANBI keurmerk. Dat betekent dat wij voldoen aan strenge kwaliteitseisen. Zo weet je zeker dat wij bijdragen aan een betere wereld voor de dieren, zorgvuldig omgaan met elke euro en verantwoording afleggen

Staat je vraag er niet tussen? Mail ons: support@verhuisdieren.nl

icon-arrow-left Created with Sketch.