Pixi

Verhuiskat

Stadskanaal

1 jaar

Poes

11-06-2021


Contactgegevens

Ben je uitgesnuffeld en wil je serieus opzoek naar een huisdier?

Maak een zoekprofiel aan

Omschrijving

Pixi is een lieve kleine lapjes kat. We hebben een heel nest in huis gehaald omdat ze werden verwaarloosd. Haar zussen zijn samen naar een for ever home gegaan. En pixi is gebleven. Maar ze voelt zich niet meer thuis in onze groep. Ik zou haar graag zien bij mensen die haar de volledige aandacht kunnen geven. Ze is lief, aanhankelijk. Maar is wel een beetje eenkennig tenzij ze je helemaal goed kent en weet dat het goed zit dan is ze je aller beste vriendin. Het liefste zie ik haar niet bij kleine kinderen. Kinderen vanaf 9 jaar zou kunnen.

Over de kat Pixi

Europeese korthaar
€25-€50
Overig

Algemene info

Nee
Kortharig
Poes

Thuissituatie

Kan niet met kinderen
Ja
Nee
Geen voorkeur

Karakter

Ja
Nee
Nee
Ja

Feiten

Nee
Nee
Nee
Ja
Nee
Nee
Ja

Toelichting

De reden dat ze herplaatst moet worden met pijn in mijn hart is omdat ze zich niet meer thuis voelt hier. Mijn jongste dochters vlucht ze voor weg. Ze voelt zich ook niet meer thuis in de groep. De reden dat ik de adoptiekosten erbij heb gezet omdat ik wil dat ze een goed huis krijgt,, waar ze lekker weer kan opbloeien.

Om te kunnen zien of je met dit dier matcht, maak je eerst een zoekprofiel aan en word je supporter.

Zoekprofiel aanmaken

Tips

Lees de adoptietips aandachtig voor je een dier adopteert.

Tips bij adoptie

Via Verhuisdieren zoek je verantwoord naar jouw ideale hond, kat of konijn

Steun de stichting

  • Ontvang notificaties van nieuwe matches
  • Bekijk contactgegevens van matches
  • Support onze stichting voor 1 jaar

Verhuisdieren.nl is een Erkend Goed Doel

  • Verschillende manieren om te doneren
  • Veel giften zijn aftrekbaar bij de belasting
  • Zet een leuke actie op touw; wij helpen!

Via Stichting Verhuisdieren herplaats je verantwoord je hond of kat; een diervriendelijk alternatief voor het dierenasiel.

Wij hebben een ANBI keurmerk. Dat betekent dat wij voldoen aan strenge kwaliteitseisen. Zo weet je zeker dat wij bijdragen aan een betere wereld voor de dieren, zorgvuldig omgaan met elke euro en verantwoording afleggen

Staat je vraag er niet tussen? Mail ons: support@verhuisdieren.nl

icon-arrow-left Created with Sketch.