Maya

Stichting

Verhuishond

Almelo

7 jaar

Teef

Klein (tot 35 cm)

14-06-2021

Roemenië


Contactgegevens

Ben je uitgesnuffeld en wil je serieus opzoek naar een huisdier?

Maak een zoekprofiel aan

Omschrijving

MAYA
Maya Heeft een baasje gehad in Roemenië en werd in slechte omstandigheden buiten gehouden. Toen de baasjes van Maya kwamen te overlijden kwam Maya op straat te staan met 2 liesbreuken en verbleef zij sindsdien bij onze Dierenarts Emma in de buitenopvang samen met andere honden in Roemenië. Maya is toen geopereerd in Roemenië aan beide liesbreuken en zij is alweer volledig hersteld en verblijft sinds een paar maanden in opvang in de plaats Almelo voor een kennismaking.
Maya is een actief hondje die het baasjes graag wil plezieren zij gaat heel graag mee wandelen. Maya is een hondje die niet niet direct in jou armen springt bij en kennismaking, maar wie haar thuis de tijd geeft krijgt een ware vriendin. Maya zo'n 37 cm groot en weegt zo'n 8 kilo. Haar leeftijd is geschat op zo'n 8 jaar. Maya is aangekomen met transport in Nederland op 10 April en zij verblijft sindsdien in opvang bij onze Stichting in Almelo waar zij dan te bezoeken is voor een kennismaking. Wij zoeken voor Maya een baasje die veel thuis is en haar de kans geeft om te wennen aan haar situatie met een klein tuintje, omdat Maya gewend is om veel buiten te zijn en om lekker in het mandje te genieten van het zonnetje in de tuin. Maya kan geplaatst worden bij een rustig kindje vanaf 10 jaar.

Over de hond Maya

Mix
€150-€275
Stichting

Algemene info

Teef
Ja
Kortharig
Klein (tot 35 cm)

Thuissituatie

Kinderen vanaf 5 jaar
Nee
Ja
Ja, een paar uurtjes
Ja
Ja, noodzakelijk

Karakter

Gemiddeld
Ja
Nee
Ja
Nee
Ja
Ja

Feiten

Ja
Ja
Ja
Nee
Nee
Nee
Nee
Ja

Toelichting

De plaatsingsbijdrage voor Maya is 250 Euro. Deze worden weer gebruikt om een ander hondje in nood te kunnen laten afreizen naar Nederland, waar wij dan opnieuw via verhuisdieren een blijvend mandje voor zoeken.

Combined Shape Created with Sketch. Hond uit buitenland?
Lees de 5 aandachtspunten waar je op moet letten met een hond uit het buitenland.
Huisdierenbijsluiter

Om te kunnen zien of je met dit dier matcht, maak je eerst een zoekprofiel aan en word je supporter.

Zoekprofiel aanmaken

Tips

Lees de adoptietips aandachtig voor je een dier adopteert.

Tips bij adoptie

Via Verhuisdieren zoek je verantwoord naar jouw ideale hond, kat of konijn

Steun de stichting

  • Ontvang notificaties van nieuwe matches
  • Bekijk contactgegevens van matches
  • Support onze stichting voor 1 jaar

Verhuisdieren.nl is een Erkend Goed Doel

  • Verschillende manieren om te doneren
  • Veel giften zijn aftrekbaar bij de belasting
  • Zet een leuke actie op touw; wij helpen!

Via Stichting Verhuisdieren herplaats je verantwoord je hond of kat; een diervriendelijk alternatief voor het dierenasiel.

Wij hebben een ANBI keurmerk. Dat betekent dat wij voldoen aan strenge kwaliteitseisen. Zo weet je zeker dat wij bijdragen aan een betere wereld voor de dieren, zorgvuldig omgaan met elke euro en verantwoording afleggen

Staat je vraag er niet tussen? Mail ons: support@verhuisdieren.nl

icon-arrow-left Created with Sketch.