Wolky
Wolky

Wolky

Verhuiskat

Woonplaats

Ohé en Laak

Leeftijd

8 jaar

Laatste update

28-07-2021

Dit dier is onafscheidelijk van

Contactgegevens

Dit dier is niet meer beschikbaar

Omschrijving

We hebben 2 hele lieve katten van mijn ouders in huis genomen omdat zij er niet meer voor konden zorgen. Nu hadden wij al 5 katten maar vanaf de dag dat die 2 erbij zijn gekomen plast een kat die we al hadden het huis onder. We hebben 2 jaar alles geprobeerd incl complete onderzoeken bij de dierenarts maar het is stressgerelateerd en misschien ook omdat het katers zijn en de rest allemaal poezen. Het is niet op te lossen zolang deze 2 katten bij ons blijven wonen. Ze zijn nu 5 jaar oud, kerngezond gecastreerde onafscheidelijke broertjes, beide kruising mainecoon/siamees,het zijn beide dan ook echte pratertjes, niet gechipt omdat ze bij hen nooit buiten zouden komen en bij ons kan dat helaas ook niet, paspoorten aanwezig. Wolky (de witte) is een echte knuffelaar en komt graag bij je liggen op de bank of bed. Wolky geeft je altijd kopjes en wil graag bij je zijn. Wolky laat zich altijd horen voordat hij bij je op de bank springt of op bed. Hij kondigt zich altijd aan zodat je alvast plaats kunt maken voor hem. Felix (de zwarte) wordt graag geaaid, geborsteld of gekamd en is een beetje een lambalkat, speelt graag met de andere en met de baasjes. Felix geeft zelf aan wanneer hij aandacht wil. Hij wordt niet graag opgetild maar staat wel in de rij als er geborsteld wordt en als er eten uitgedeeld wordt. Ook vind hij het heerlijk om geaaid te worden en ploft zich dan bij je neer op de grond en dan ben je wel even zoet. We zijn voor ze op zoek naar een gouden mandje waar ze samen kunnen blijven ze mogen absoluut niet gescheiden worden, ze zijn erg aan elkaar gehecht. Ze zijn geen honden gewend en zijn binnenkatten. Ze hadden wel een balkon en zouden ook wel in een tuin kunnen maar ze zijn verder nog nooit buiten geweest en kennen geen verkeer. Ze zijn niet gechipt omdat zij 5 hoog woonden en ze toch niet buiten kwamen. Bij ons kunnnen ze ook niet buiten. Ze kunnen wel bij kinderen vanaf een jaar of 8 maar zodra er gerend of gesprongen wordt in huis worden ze gestrest. daar houden ze niet van. Ze zijn alleen de bezoekjes vd kinderen van mijn zus bij mijn ouders gewend. Ben jij een echt kattenmens en heb jij een gouden mandje voor ze? Neem dan contact op.

Verhuiskat Wolky

Ras
maincoon/siamees
Adoptiekosten
Geen
Reden herplaatsing
Overig

Algemene info

Geslacht
Gecastreerd
Vacht

Thuissituatie

Kinderen
Katten
Honden
Leefomgeving

Karakter

Aanhankelijk
Jachtinstinct
Allemansvriend
Speels

Feiten

Paspoort
Gevaccineerd
Gechipt
Lichamelijke afwijkingen
Medicijnen
Speciaal voer
Gedragsproblemen

Toelichting

We hebben 2 hele lieve katten van mijn ouders in huis genomen omdat zij er niet meer voor konden zorgen. Nu hadden wij al 5 katten maar vanaf de dag dat die 2 erbij zijn gekomen plast een kat die we al hadden het huis onder. We hebben 2 jaar alles geprobeerd incl complete onderzoeken bij de dierenarts maar het is stressgerelateerd en misschien ook omdat het katers zijn en de rest allemaal poezen. Het is niet op te lossen zolang deze 2 katten bij ons blijven wonen.

Dit dier is niet meer beschikbaar.

Op dit moment is dit dier niet meer beschikbaar. Maak een nieuw zoekprofiel aan of ga naar het dashboard om je zoekprofielen te zien.

Ga naar je dashboard

Tips

Lees de adoptietips aandachtig voor je een dier adopteert.

Tips bij adoptie

Geen contact?

Als je geen contact krijgt met de eigenaar of het dier al geplaatst is.

Profiel melden

Een huisdier zoeken dat bij je past

  • Persoonlijk contact
  • Geen handel in dieren
  • Herplaatsing honden en katten vanuit eigen omgeving
  • Zoekt de juiste match

Ontvang elke dag om 6 uur nieuwe matches in je mail. Maak een zoekprofiel gratis aan.

Zoekprofiel aanmaken

Op Verhuisdieren.nl zoek je verantwoord naar jouw ideale hond, kat of konijn

Steun de stichting

  • Ontvang notificaties van nieuwe matches
  • Bekijk contactgegevens van matches
  • Support onze stichting voor 1 jaar