Stichting dogs DO matter

Stichting dogs DO matter - Sterilistatieprojecten en adoptiebemiddeling van zwerfhonden uit Roemenië

Stichting dogs DO matter is opgericht op 7 Februari 2019 en heeft als doelstelling om het zwerfhonden probleem in Roemenië te verminderen door middel van het organiseren en/of ondersteunen van sterilisatieprojecten, het verzorgen van adopties van deze dieren, samenwerken met de lokale en nationale overheid, educatieprogramma’s en alles wat het dierenwelzijn kan verbeteren in de breedste zin van het woord.
Onze stichting voldoet aan alle strenge en verplichte Nederlandse eisen ten aanzien van het adopteren en opvangen van deze honden. Wij zijn dus in het bezit van een NVWA registratie en een UBN nummer.
Verder is onze stichting een ANBI, een erkend goed doel.
Mocht U verdere informatie willen neem dan een kijkje op onze website.
www.dogsdomatter.nl

Je kunt de reviews alleen lezen of plaatsen als je onze supporter bent.

Word supporter
icon-arrow-left Created with Sketch.